Tarot Online

9 sposobów jak urozmaicić seks w łóżku

Choć seks w łóżku też jest niesamowicie przyjemny, to jednak po dłuższym czasie może się znudzić i stracić urok, a nie ma nic gorszego w seksie jak brak dreszczyku emocji. Poznaj, więc miejsca, w których zaskoczysz nie tylko siebie, ale i swojego partnera.

Oto 9 miejsc, o których marzy nie tylko facet, ale i kobieta. Wystarczy, zmienić w swojej rutynie seksualnej miejsce, a zobaczysz różnice w doznawanej rozkoszy.

Samochód

Pamiętacie słynną scenę w aucie z „Titanica”? Na pewno tak. Odkąd pojawiła się na ekranach telewizorów, samochód stał się jednym z najbardziej pożądanych miejsc erotycznych. W końcu kto by nie chciał seksu jak z filmu. O seksie w samochodzie marzy każdy nastolatek, który boi się nakrycia przez rodziców, a auto da mu możliwość ucieczki na przedmieścia. Dla każdego prawdziwego mężczyzny wyciągniecie partnerki do swojej bryki to nie lada gratka. Bo pochwalanie się osiągami auta, może skończyć się bardzo miłą przejażdżką.

Kuchenny blat

Jest takie stare przysłowie, mówiące o tym, że droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek. Nic dziwnego, wspólne przyrządzenie kolacji wprawia w odpowiedni nastrój na igraszki. A skoro brzuch jest pełny, to czas zapełnić coś innego… I wcale nie trzeba tracić czasu na przemieszczenie się do łóżka, wystarczy to miejsce, gdzie przed chwilą kroiliście pomidory. Nic nie robi tak dobrze, jak zwieńczenie dobrej kolacji namiętnym seksem na chłodnej powierzchni blatu kuchennego.

Kropelki wody na nagiej skórze to właśnie prysznic

Możliwe, że ten sposób jest Ci już bardzo dobrze znany. Prysznic to najpopularniejsze miejsce, tuż po łóżku, gdzie możesz zaprowadzić swojego partnera, aby uczcić waszą więź.  W końcu widok mokrego, iskrzącego się ciała od kropel wody, uwierz potrafi być niesamowicie podniecającym elementem. Jeśli jednak twoja kobieta nie jest tego samego zdania co Ty, to możesz prysznic potraktować jako grę wstępną. Co może ją rozpalić, jak nie świece i pięknych zapach żelu do ciała, którym oczywiście Ty ją myjesz.

Ekscytujące miejsce na wysokości – dach

Miejsce, niewątpliwie wzbudzające mnóstwo emocji. Sama wysokość potrafi być podniecająca,a co dopiero seks, gdy na niebie zaczynają pojawiać się gwiazdy, a obok was leżą dwa kieliszki wina. Dlaczego to miejsce pojawia się w głowie faceta? Seks na dachu to wielkie wyzwanie, bo ileż pracy trzeba włożyć w to, żeby partnerka chciała wejść na górę i raczej przez dłuższy czas nie zmieniać tego miejsca na nudne łóżko.

Wirowanie ciał

W internecie temat pralki jest dość popularny i nie chodzi tutaj o szukanie opinii na forach technicznych o danym sprzęcie. Seriale i filmy, też są przepełnione pralką w roli głównej. Nie wspominając już o ciemnych zakamarkach internetu, gdzie to urządzenie nie jest czymś nie odkrywczym. Zadasz sobie pytanie, skąd się wzięła taka popularność pralki? Nikt tego nie wie, ale jest to jedno z tych skrytych marzeń, które wiruję w głowach każdego faceta. Rutyna zabija, a jej zmienianie w związku jest potrzebne jak tlen każdej istocie na ziemi.

Podłoga

Istnieje taka popularna piosenka ” Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić”. Więc czemu by jej nie wykorzystać w chwilach uniesienia. Choć podłoga może wydawać Ci się dość nie ciekawym pomysłem, zimne panele, twarda powierzchnia, no i czasem gdzieś wpadnie się na mały skrawek miękkiego dywanu, to przecież nie można się oprzeć żądzy tu i teraz, po co czekać? Podłoga nie ucieka.

Gra na stole bilardowym

Włącz swoją wyobraźnie i wyobraź sobie rytmiczną muzykę w tle, butelki jakiejś drogiej whisky walające się po ziemi i twoja kobieta ubrana w czarną krótką sukienkę i wysokie czerwone szpilki. I wy w uścisku uniesienia na krawędzi stołu bilardowego. Jedne z miejsc, o których marzy facet bo jest tak ciężko dostępne. Rzadko kto ma bilard w swoim domu…dlatego tak mało mężczyzn może być jak Al Pacino.

Do góry, a potem i na dół – winda

Raczej mało odkrywcze miejsce, ale może czas pobawić się w Greya? W końcu to on królował w scenie z windą. Od tam tego czasu kobiety marzą o takiej scenerii, więc może zadbaj o spełnienie małego marzenia na ekscytujący seks. Uważaj tylko, żeby ktoś nie przeszkodził wam wchodząc do windy, bo możecie najeść się nie małego wstydu. Chyba, że bezwstydność to wasze drugie imię. ?

Miejsce publiczne

Ten fetysz to standard, chyba nie ma mężczyzny, który nie chciałby pobawić się ze swoją kobietą w miejscu publicznym, gdzie w każdej chwili może ktoś zobaczyć co z nią wyczynia. Wiele ludzi daje odczuć, że są tym zgorszeni to w głębi duszy, zazdroszczą tej nieokiełznanej i wolnej seksualności. Co ciekawe w starożytności przecież, orgie publiczne wplatały się w codzienność tam tego społeczeństwa i nie było nic w tym dziwnego. A nawet miało zbawienny format, bo pozwalały na pozbycie się frustracji i napięć zgromadzonych w grupach społecznych. Jeśli jednak najdzie Cię taki pomysł i go zrealizujesz, to uważaj, że możesz za to słono zapłacić w postaci mandatu. Ale w sumie czego się nie robi dla zaspokajania swoich pragnień.