Czy Tinder to legalna prostytucja w Polsce?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

XXI wiek pokazuje, że najczęściej i najszybciej poznajemy ludzi przez internet. Jest to łatwy sposób, aby w godzinę, albo i dwie umówić się, z kimś, kto nas zainteresował – głównie po przez prezentację swoich zdjęć.

Czym jest Tinder?

Aplikacja ta jest znana na całym świecie. Z roku na rok przybywa coraz więcej jej zwolenników. Na czym polega jej popularność? Jak wygląda sytuacja w Polsce? Czy Tinder to legalna prostytucja w Polsce? Zacznijmy od początku. Założenie konta na Tinderze zajmie nam kilka minut. Wstawienie zdjęć, krótkiego opisu (nie jest to konieczne) oraz zakresu wieku i odległości w jakiej aplikacja ma dla nas szukać osób. Po tych obowiązkowych punktach przychodzi czas na wyszukiwanie kandydatów/kandydatek. Przesuwając zdjęcie w lewo odrzucamy taką osobę, z kolei, kiedy przesuniemy zdjęcie w prawą stronę oznacza to akceptację. Rozpocząć konwersację możemy, kiedy dojdzie to tak zwanego „matcha”, czyli dwie strony się sobie spodobały. Rozmowa czy spotkanie? To już od nas zależy jakie kroki podejmiemy i w jakim celu założyliśmy konto. Największą ilość osób stanowią ludzie, którzy szukają przygody, jednorazowego seksu lub układu friend with benefits – czyli przyjaciel z korzyściami.

Popularność Tindera w Polsce

Jeśli dochodzi do spotkania, to nie zawsze chodzi o kawę czy herbatę. Dziewczyny potrafią stawiać jasne warunki. Chcę iść do drogiej restauracji, której zdjęcie ląduje później na facebooku. Wszystko dzieje się za niezobowiązujący seks. Popularne są też zabiegi kosmetyczne, wówczas mężczyzna przynosi kartę upominkową na spotkanie, a także karnet na siłownię czy basen. Jak wiadomo kobiety uwielbiają zakupy, więc w cenie są także bony na zakupy w znanych sieciówkach. Kobieta dostaje prezent, a mężczyzna jest przekonany, że spędzi przyjemnie czas.

Czy Tinder to legalna prostytucja w Polsce? Niestety takie zachowanie jest bliskie nazwania prostytucją. W zamian za seks, mężczyzna płaci kobiecie podarunkiem. Żyjemy w czasach gdzie otwartość i bezpośredniość jest czymś na porządku dziennym. Mężczyźni nie kryją się ze swoimi potrzebami i piszą o nich otwarcie. Odmowa jednej kobiety, nie wyklucza odrzucenia od kolejnej. Zdarzają się także całkowicie odwrotne sytuacje, gdzie można poznać wartościową osobę, zaprzyjaźnić się lub stworzyć coś bardziej trwałego, jak związek. Część z nas zna sytuacje, gdzie ludzie poznali się na portalu randkowym i żyją ze sobą szczęśliwie. I nie chodzi tutaj o generalizowanie, ale o trzeźwe myślenie. Należy zastanowić się przed założeniem konta, tak na prawdę czego chcemy. Jeśli tylko zabawy to mamy ułatwione zadanie. W przypadku poszukiwań kogoś do spędzania czasu lub bliższej osoby musimy uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości.