Jak skutecznie uwodzić kobiety?

Strona główna Fora Męskie sprawy Jak skutecznie uwodzić kobiety?

Temat zawiera 0 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez  Olgierd 2 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #1349

  Olgierd

  Sukces uwodzenia kobiet zależy od Twojej pewności siebie i aury, którą roznosisz po całym swoim otoczeniu. Nie ma znaczenia czy jesteś umięśnionym facetem czy grubym otłuszczonym grubasem!

  Zmiany oczywiście wewnętrzne! Powinieneś znaleźć w sobie pewność siebie, a także zacząć się doceniać oraz widzieć w sobie tylko i wyłącznie dobre strony, które jeśli sam zaczniesz doceniać, zaczną robić to również piękne kobiety!

  Jeśli weźmiesz się do tego działania na 100 procent, możesz nawet będąc biednym rudzielcem mieć więcej kobiet niż nawet najbardziej przystojny bogacz. Już od dawna było to wiadome, że piękno jest w nas, a nie na zewnątrz!

  Trzeba jedynie uwierzyć, a kobiety zaczną nas zdecydowanie lepiej postrzegać, kiedy sami mamy większą pewność siebie oraz samoocenę. oddziaływanie na to ma przede wszystkim postawa.

  Pewny siebie mężczyzna chodzi wyprostowany, z głową podniesioną do góry, to od razu optycznie nie tylko wyszczupla, ale również wydłuża jego sylwetkę.

  Dodatkowo pewny uśmiech na twarzy doda uroku całej twarzy, więc już jesteś inaczej odbierany.

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wprowadź swój adres e-mail i zapisz się do naszego newslettera! Otrzymuj informacje o nowościach, konkursach i artykułach w serwisie włóżku.pl.