Jak nie zepsuć pierwszej randki?

2021.10.11

3 minuty i 24 sekundy

Zdjęcie stockowe

Spis treści:
  • Nie ukrywaj zdenerwowania za wszelką cenę
  • Mów o rzeczach ci bliskich
  • Patrz mu w oczy
  • Pokaż, że go słuchasz
  • Porażkę obróć w żart
  • Poczuj się pewna przed randką.
  • Nie oczekuj zbyt wiele
Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jesteś singielką i pragniesz poznać mężczyznę? Umówiłaś się na pierwszą randkę, ale zżera cię stres? Masz obawy, że pierwsze spotkanie będzie tym ostatnim? Mamy dla Ciebie kilka porad, aby nie zamienić swojej pierwszej randki w katastrofę tylko początek związku.

Nie ukrywaj zdenerwowania za wszelką cenę

Jeżeli czujesz, że nie kontrolujesz sytuacji, nie panujesz nad emocjami, nie bój się, po prostu mu o tym powiedz. Mężczyzna nie wymaga od Ciebie, abyś była doświadczoną „randkowiczką”. Wstydzisz się, że mężczyzna dostrzeże drżenie twoich dłoni? Po prostu mu o tym powiedz, jest duże prawdopodobieństwo, że potraktuje to jako żart. Dla panów randka jest również stresującą i emocjonującą chwilą

Mów o rzeczach ci bliskich

Dwoje ludzi, którzy widzą się po raz pierwszy zastanawiają się jakie poruszać tematy. Mnóstwo poradników i instrukcji mówi nam o jakich spraw najlepiej nie poruszać. Problem polega na tym, że często są to tematy dla nas bliskie. Możemy wiele o nich powiedzieć np. praca. Jeżeli o niej wspomnisz, nie przedstawiaj jej w złym świetle. Nie możesz rozpocząć rozmowy od marudzenia i użalania się nad sobą. Zdecydowanie nie wpłynie to korzystnie na atmosferę. Mów mu o tym co lubisz najbardziej, co jest bliskie twojemu sercu, w czym czujesz się dobra.

Patrz mu w oczy

Jeżeli będziesz uciekać wzrokiem, nie wzbudzisz w drugiej osobie dużego zaufania. Nawet jeżeli jest to dla ciebie duży problem, musisz się przełamać i przynajmniej raz na jakiś czas patrzeć w oczy mężczyźnie, gdy z nim rozmawiasz. Gdy zobaczy twoje nieśmiałe oczy, które są pełne wdzięku oraz dostrzeże skrajne emocje, weźmie sprawy w swoje ręce i za wszelką cenę będzie chciał pomóc ci się przełamać.

Pokaż, że go słuchasz

Nie musisz świetnie znać tematu, który będzie poruszał mężczyzna. Zachowuj się tak, jakby temat cię interesował. Nie bój się, gdy jego pasja to polityka czy najnowsze technologie. Jeżeli przed spotkaniem będziesz wiedziała czym się interesuje, poczytaj o tym w Internecie, możesz zapulsować. Nie ma potrzeby, abyś wchodziła w dyskusję, wystarczy że gestykulacją pokażesz mu zainteresowanie jego pasją. Nigdy nie układaj rąk na piersiach, dasz w ten sposób informację, że jesteś znudzona. Wpłynie to na zmniejszenie emocji na spotkaniu do minimum.

Porażkę obróć w żart

W trakcie trwania randki będziesz miała bardzo dużo sytuacji, by przedstawić swoją osobę w jak najlepszym świetle. Niestety istnieje niebezpieczeństwo, że zostaniesz sparaliżowana lub popełnisz babola, którego nie będziesz wstanie sobie wybaczyć. Pamiętaj – nie m ideałów. Często oglądasz filmy romantyczne? Zobacz ile spotkań rozpoczętych od wpadki przerodziło się w wielką miłość! Twoja gafa może być dla niego zabawna, a nie żenująca. Nie bój się wpadek, ale nie doprowadź do sytuacji, aby zdenerwowanie wpłynęło na zakończenie znajomości. Jeżeli nie będziesz wiedziała co w pewnym momencie zrobić, po prostu się uśmiechnij!

Poczuj się pewna przed randką.

Ten punkt jest banalny. Czuj się świetnie sama ze sobą. Załóż wygodne ubranie, nieostry makijaż. Udaj się przed randką do fryzjera lub kosmetyczki. Nie musisz wyglądać jak bogini, po prostu czuj się dla niego atrakcyjna. Przed spotkaniem możesz pozwolić sobie na jedną lampkę, ale pamiętaj – jedną! Nie przeholuj z alkoholem, gdyż rezultaty mogą być odwrotnie proporcjonalne do zamierzonego efektu. Doradź się przyjaciółek, czy mamy, na pewno ci pomogą!

Nie oczekuj zbyt wiele

To stwierdzenie może zniszczyć twoje spotkanie już na samym jego początku. Zdarza się, że będziecie z zupełnie innych światów. Idź na pierwszą randkę jak na świetną zabawę. Nie zakładaj z góry, że poznasz na niej swojego księcia. Jeżeli randka zakończy się zaproszeniem na kolejne spotkanie, będziesz miała niespodziankę.