Najczęstsze kobiece fantazje seksualne – ranking

2019.01.03

1 minuta i 58 sekunda

Zdjęcie stockowe

Spis treści:
 • Najczęstsze kobiece fantazje seksualne – ranking
  • Seks z zaskoczenia
  • Seks w miejscu publicznym
  • Seks-przebieranki
  • Pozycja 69
  • Romantyczna sceneria
Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Kobiece fantazje seksualne często potrafią być bardziej pikantne od męskich! Przygotowaliśmy dla Was ranking najczęstszych kobiecych marzeń związanych z seksem. O czym marzą Panie? Zapraszamy do lektury!

Najczęstsze kobiece fantazje seksualne – ranking

Mimo, że kobiety często wstydzą się mówić o swoich fantazjach, wiele z nich marzy o namiętnym, gorącym, wyuzdanym seksie. Nadszedł czas, żebyś poznał najczęstsze kobiece fantazje seksualne, oto i one!

Seks z zaskoczenia

Jednym z najczęstszych marzeń, jeśli chodzi  o kobiece fantazje seksualne, jest seks – niespodzianka. Twoją kobietę możesz zaskoczyć w kuchni, w pokoju, w łazience lub… w pracy. Pamiętaj, tylko by zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa i nie robić tego po pijaku. Wbrew pozorom nie ma niczego przyjemnego w uprawianiu miłości z kimś, kto ledwo stoi na nogach. Przyłapanie na gorącym uczynku przez szefa również nie należy do miłych przeżyć.

Seks w miejscu publicznym

Niezależnie od wieku, zawodu, zainteresowań i charakteru, większość pań skrycie marzy o tym, żeby uprawiać miłość w zakazanych, publicznych miejscach. W samochodzie, w windzie, na plaży, w przebieralni lub na basenie. Adrenalina wyzwalająca się podczas takiego zbliżenia jest bezcenna! Decydując się na miłość w miejscu publicznym, zadbajcie o bezpieczeństwo i o to, by nikt Was nie przyłapał!

Seks-przebieranki

Kobiety lubią się przebierać. Seksowny kostium pielęgniarki, pani Mikołajowej czy policjantki rozbudza nie tylko męskie zmysły, kobiety także czują się w takich strojach zmysłowo! Jeśli do Waszego łóżka zaczyna wkradać się rutyna, nie bój się zaproponować nieco zabawy w postaci przebieranek! Żadne z Was się nie zawiedzie.

Pozycja 69

Seks oralny to forma zaspokajania seksualnego, o której marzą także Panie! Jedną z najbardziej pożądanych pozycji wykorzystujących ten rodzaj seksu jest erotyczna pozycja 69. Marzy o niej wiele Pań! Warto również zainteresować się inną odmianą tej pozycji, czyli 68.

Romantyczna sceneria

Wśród kobiecych fantazji seksualnych są także marzenia związane z pięknym i romantycznym seksem. Wieczór z winem przy kominku, romantyczna kolacja z owocami morza, czy spędzenie nocy na plaży pod rozgwieżdżonym niebem… Postaraj się czasem, by także tego typu fantazje Twojej kobiety zostały spełnione, a z pewnością będzie zadowolona z Waszego życia seksualnego!