Najgorszy typ mężczyzny – unikaj ich!

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jak dowiedzieć się, czy poznany przez nas facet ma wobec nas dobre intencje? Po czym poznać, czy można mu zaufać? Poznaj najgorsze typy mężczyzn i… unikaj ich jak ognia, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie psychiczne!

Zły chłopiec

Po prostu zły facet. Taki, który nie dzwoni i nie odpisuje sam z siebie, spotyka się z kilkoma innymi dziewczynami na raz, nigdy nie zdradza Ci do końca swojej profesji, czasem nawet nie dodaje Cię do znajomych na Facebooku, tylko utrzymuje kontakt poprzez Messenger lub What’s App. Facet, który ma coś na sumieniu, nigdy nie pozwala Ci na to, byś go oznaczała na zdjęciach i nie traktuje spotkań z Tobą jako coś priorytetowego. Często odwołuje randki, zasłaniając się pracą i nigdy do końca nie informuje Cię, co porabiał w zeszły weekend. Strzeż się takich typów!

Wieczny Piotruś Pan

Nigdy nie pracował na etacie, wstaje codziennie najwcześniej o 11:00, podrywa wszystko, co się rusza, nadużywa alkoholu i biega z gitarą po górach? Uważaj, prawdopodobnie natrafiłaś na wiecznego Piotrusia Pana! Na początku zauroczy Cię jego poczucie humoru, towarzyskość i spontaniczność, ale na dłuższą metę życie z osobą, która ciągle się zachowuje jakby była na studiach albo w liceum to męczarnia. Po czym poznać Piotrusia Pana? Za dużo pije (także na randkach z Tobą), unika trudnych rozmów i więcej mówi o przeszłości i swoich byłych (których swoją drogą było całkiem sporo), niż o przyszłości, planach i celach.

Biedny, zdołowany Misio

Misie są super, ale pod warunkiem, że są zaradne życiowo! Wiecznie melancholijny zdołowany facet ze skłonnością do depresji i nałogów to zdecydowanie nie jest typ, z którym można cokolwiek zbudować. To może być zarówno bezrobotny artysta, jak i pogrążony w swoich badaniach naukowiec lub ktoś, kto ciągle jeszcze szuka swojej drogi i jest nieszczęśliwy w obecnej pracy, ale nic nie zmienia w swoim życiu. Zanim taki facet się zwiąże z kimkolwiek, powinien popracować nad samym sobą! Wystrzegaj się takich typów, chyba że chcesz się wiecznie kimś opiekować?

Klasyka klasyków – żonaty

Jest przystojny i czarujący, zadbany, inteligentny, z dobrą pracą, pasjami w życiu, wydaje się, że jest idealny, ale ma jedną wadę… Jest żonaty. Jego żona to jędza, nie układa im się, a mimo to wciąż tkwi w tej relacji, bo dzieci, wspólny dom i masa innych wspólnych rzeczy, które ciężko podzielić. Nie pozwól, byś była dla kogoś jedynie pocieszeniem i ucieczką od życia, które sam sobie wybrał. Rzadko się zdarza, by facet zostawił wszystko, co ma i odszedł do kochanki, choćby nie wiadomo jak mocno był w niej zakochany. Zawsze będziesz na trzecim miejscu w takiej relacji.