Aby spędzić niezapomniane chwile w sypialni, warto zastanowić się, jakie powinno być w
niej łóżko. Skoro większość aktów seksualnych na nim się odbywa, jakie powinno spełniać
warunki?

Łóżko nie powinno być za niskie, ani za wąskie. Nie może ograniczać możliwości. Ma być na
tyle szerokie, aby dwie osoby na nim swobodnie się mieściły i wysokie na tyle, żeby było
dostępne do różnych miłosnych igraszek. Materac w nim powinien być twardy, a kanty i rogi łóżka owalne.

Na takim łóżku miłosne doznania będą niezapomniane.

Najlepsze pozycje w łóżku

Spośród wielu pozycji seksualnych za najlepsze uznawane są:

  1. Pozycja „ na misjonarza”, uznawana za najbezpieczniejszą i najbardziej pożądaną na
    zajście w ciążę. Mężczyzna jest w tej pozycji na górze, a kobieta pod nim leży. Kochankowie zwróceni są do siebie twarzami, co sprzyja poczuciu bezpieczeństwa i bliskości. Ta pozycja sprzyja rozładowywaniu napięcia i relaksuje obie strony.
  2. Pozycja „na jeźdźca”, w tym schemacie kobieta siedzi okrakiem na mężczyźnie. Może być zwrócona twarzą do partnera lub być odwrócona do niego tyłem. Uznaje się, że jest to jedna z najbardziej niebezpiecznych pozycji seksualnych z uwagi na ilość urazów, złamań prącia. Seks w tej pozycji poprawia kondycję partnerów.
  3. Pozycja „na pieska”, potęguje doznania kobiece (stymuluje punkt G, lubiana przez mężczyzn.
  4. Pozycja „kwiat lotosu”, kochankowie są ze sobą spleceni. Zdaniem ekspertów to najlepsza poranna pozycja seksualna. Nie jest najlepszym rozwiązaniem dla partnerów o słabym sercu. Kochankowie bowiem ćwiczą wiele partii mięśni, co powoduje wysoki stopień zmęczenia.
  5. Pozycja z oplecionymi nogami. Jeden z kochanków leży na plecach, drugi siada na nim okrakiem. W trakcie seksu wykonuje się okrężne ruchy biodrami, raz w jedna , raz w druga stronę. Partnerzy zamieniać się mogą miejscami. Stosowanie tej pozycji przyśpiesza metabolizm!
  6. Pozycja „na boku”, kobieta i mężczyzna leżą na boku zwróceni do siebie. Ten schemat powoduje wzmożone wydzielanie endorfin, gdyż łagodzi stres i daje poczucie relaksu.
  7. Pozycja na stojąco, dla wymagających. Sprzyja spalaniu kalorii, reguluje układ naczyniowo-sercowy.
  8. Pozycja „czarodziejska góra” Do realizacji tej fantazji potrzebne są poduszki. Układa się je na łóżku lub podłodze. Partnerka opada na nie w dół do przodu, a mężczyzna – klęcząc – kładzie się na damskie plecy. Kobieta delikatnie rozsuwa nogi, w ten sposób umożliwia mężczyźnie penetrację. Dla kochanka pozycja ta daje możliwość pieszczenia piersi, mówienia szeptem. Pozycja zapewnia pełen relaks i odprężenie.

Miłosne uniesienia zapewniają niezapomniane wrażenia i doznania. Wybierz najlepszą
pozycję dla siebie. Urozmaicaj ją i korzystaj z życia!