Seks w miejscach publicznych – dlaczego to podnieca?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Dlaczego seks w miejscach publicznych jest taki podniecający? Jak zaproponować partnerce lub partnerowi nieco pikanterii? Gdzie ludzie najczęściej uprawiają seks? Zapraszamy do lektury!

Seks w miejscach publicznych – dlaczego jest taki podniecający?

Seks w miejscach publicznych potrafi dostarczyć wielu emocji. Partnerzy muszą się zachowywać cicho i dyskretnie, ponieważ w każdej chwili ktoś może ich nakryć na niegrzecznych zabawach. W Polsce seks w miejscach publicznych grozi grzywną, za seks w aucie można zapłacić nawet 500,00 zł mandatu, natomiast bycie przyłapanym na nieobyczajnych wybrykach w miejscach ogólnodostępnych grozi karą nawet do 1500,00 zł. Mimo to wiele par ryzykuje, a nawet jeśli zostaje przyłapana, to uważa, że było warto. Lekki dreszczyk emocji, adrenalina i pikanteria towarzysząca tego typu zabawom jest bezcenna!

Jak zaproponować partnerce lub partnerowi seks w miejscach publicznych?

Aby zaproponować partnerce lub partnerowi seks w miejscu publicznym, nie trzeba uciekać się do wyrafinowanych sztuczek. W związku najważniejsze są uczucia i zaufanie, jeśli chemia pomiędzy partnerami jest wystarczająco silna i potrafią ze sobą szczerze rozmawiać, nakłonienie drugiej osoby do wprowadzenia odrobiny pikanterii do życia nie powinno być trudne.

Mężczyźni zwykle są bardziej skłonni do uprawiania miłości w różnych publicznych miejscach, kobiety nieco mniej. Aby przekonać ukochaną do takich zabaw, można zacząć od delikatnych pieszczot w miejscach publicznych. Można też zabrać ją na wycieczkę w jakieś klimatyczne, opuszczone miejsce, albo na romantyczny spacer na wschód słońca na plażę. Jeśli dobrze się dogadujecie, między Wami jest chemia i oboje będziecie tego chcieli, to reszta wydarzy się zupełnie naturalnie.

Gdzie ludzie najczęściej uprawiają seks?

Większość par, zapytanych o miejsca publiczne, w których uprawiały seks, wymieniają park, plażę, publiczną toaletę, samochód oraz… windę. Te same pary, zapytane o miejsca, jakie są na ich liście marzeń, jeśli chodzi o uprawianie seksu, są o wiele bardziej kreatywne. Klatka schodowa, siłownia, sauna, przebieralnia w sklepie, górski potok, leśna polana, biuro w pracy, pusta sala kinowa… Jest wiele miejsc, w których można to robić, musicie jedynie uważać, by nikt Was nie nakrył!