Seks w miejscu publicznym związany jest z silnym dreszczykiem emocji. Jeśli w związku pojawia się nuda i monotonia, można spróbować tego odważnego posunięcia. Wiadomo, miejsca publiczne nie są idealnymi do takich zabaw, jednak czasem warto się pokusić, i spróbować czegoś nowego, ponieważ zakazany owoc smakuje najlepiej.

Jeśli bardzo chciałbyś spróbować tego, ale nie wiesz jak zaaranżować takie intymne spotkanie, w poniższym artykule znajdziesz kilka podpowiedzi. Ważny jest czas i miejsce takiego współżycia. Warto, by partner z którym zamierzamy uprawiać seks w miejscu publicznym, także był przekonany do tego pomysłu. Można to potraktować całkowicie jako zabawę, nie oczekując zbyt wiele. Z drugiej jednak strony może się to okazać fantastyczną, zmysłową przygodą, i satysfakcja jaką osiągniemy z seksu w miejscu publicznym będzie nie do opisania.

Pod gołym niebem

Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani do seksu w miejscu publicznym, w którym jest pełno ludzi, i ktoś Was może przyłapać na gorącym uczynku, lepiej jest zdecydować się na początek na wersję nieco mnie kontrowersyjną. Mianowice seks pod gwiazdami. Letnie wieczory są idealne ku takim przygodom. Warto wybrać się za miasto, by móc cieszyć się swoją bliskością i pięknem natury, nie będąc niepokojonym przez innych. Można zapalić ognisko, które zbuduje romantyczną atmosferę. Potem, gdy już zacznie przygasać potrzebujecie tylko koca, ewentualnie śpiwora, by cieszyć się miłością pod gwiazdami. Gdy już będzie po, możecie się jeszcze długo przytulać, wpatrzeni w piękno drogi mlecznej.

W leśnej kniei

Wybierając się na romantyczny spacer do lasu, nie musicie tylko szukać grzybów ani leśnych jagód. Romantyczny spacer warto wykorzystać także do miłosnych igraszek. Macie do wyboru bardzo wiele drzew, które można wykorzystać do stosunku. Nic tak nie pobudzi partnera jak widok jego ukochanej, opierającej się o pień drzewa niczym leśna nimfa. Jest to idealna okazja to wypróbowania pozycji na stojąco. Trzeba uważać, by nie spotkali Was inni spacerowicze, dla tego taki stosunek może bardzo podnieść swą intensywność przez szybkie tempo. Uprawiać seks w otoczeniu przyrody można także w mniej uczęszczanych częściach miejskiego parku. Można wtedy wykorzystać pozycje siedzące, w których partnerka znajduje się na kolanach swojego wybranka.

W namiocie

Będąc w podróży na wakacjach, warto zdecydować się na odmianę od hotelowych pokoi. Czasem można się więc skusić o nocleg w namiocie, na polu namiotowym. Ściany namiotu są bardzo cienkie, co dodatkowo podniesie atmosferę współżycia. Ponad to w namiocie panują specyficzne warunku, i ciężko tu mówić o wygodzie. Szukając dogodnych pozycji może Wam się uda odkryć takie kombinacje, o których do tej pory nie mieliście pojęcia.

Publiczna toaleta

To chyba najbardziej ekstremalna wersja seksu w miejscu publicznym. Można wykorzystać do tego toaletę mieszczącą się w centrach handlowych lub na dworcu kolejowym. Choć z takim seksem wiąże się wiele nieprzyjemnych zapachów, może się on okazać interesującą przygodą. Najczęściej pary uprawiają jednak dzika miłość w toaletach znajdujących się w klubach, podczas koncertów lub imprez. Tego typu seks z pewnością zostanie rzez Was zapamiętany na długo.