Seksualne gadżety, czyli męski temat tabu

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Seksualne gadżety to dla kobiet dodatkowa atrakcja w łóżku, wiele z nich doprowadza się do orgazmu właśnie poprzez użycie jednego z nich. Mężczyźni są, co do tego bardziej sceptyczni i niechętnie ich używają, a nawet niechętnie o tym mówią, dlaczego seksualne gadżety to męski temat tabu?

Męskość

Dla wielu mężczyzn użycie seks gadżetów to porażka w sferze męskości. Faceci uważają, że powinni zaspokoić swoją wybrankę samodzielnie, bez dodatkowej pomocy. Nie rozumieją, że partnerka może chcieć wypróbować czegoś nowego, albo potrzebna jest jej dodatkowa stymulacja. Istnieją gadżety seksualne, które sprawiają przyjemność obu stroną, może warto się przekonać, jaką dają przyjemność?

Homoseksualizm

Mężczyźni mogą podświadomie kojarzyć seks gadżety z homoseksualizmem. W tym przypadku trudno jest im się przełamać i spróbować ich zastosowania, ponieważ boją się utożsamienia z gejami. Gadżety seksualne kojarzą się z wyzwoleniem i próbowaniem nowych rzeczy, a to znowu kojarzy się z mniejszością seksualną. Facet wcale nie musi być przeciwko gejom, ale utożsamianie z nimi, może wywołać już jakiś dyskomfort.

Edukacja

W Polsce mało się mówi o gadżetach seksualnych, brakuje nam w tym temacie otwartości, aby przedstawiać poszczególne zastosowanie zabawek erotycznych. Wielu mężczyzn nie wie o istnieniu takich rzeczy, oczywiście mają świadomość, że takie gadżety są, ale myślą oni, że tylko kobiety mogą z nich korzystać. Tymczasem na rynku wprowadzanych jest coraz więcej zabawek dla mężczyzn, aby oni mogli osiągnąć orgazm poprzez gadżety seksualne.

Nic do środka

Stymulacja analna dla większości mężczyzn to temat tabu. Wielu z nich boi się, porozmawiać ze swoją partnerką o tym, aby ta zrobiła mu masaż prostaty. Drodzy panowie, nie ma się czego obawiać! To normalne, że chcielibyście spróbować czegoś nowego, jeśli ufacie swojej partnerce, powiedzcie jej o tym i razem zdecyduje się na stymulację analną. Na początek niech to będzie palec, a jeśli Ci się spodoba będziecie mogli sięgnąć po jeden z wielu gadżetów seksualnych, przeznaczonych właśnie do takich zabaw.