Która kobieta nie marzy o całkowitym pozbyciu się owłosienia miejsc intymnych? Jednym skutecznym sposobem, aby uporać się z tym problemem na stałe jest laser, który staje się, coraz bardziej popularny. Zadbaj o swoje piękno i skorzystaj z depilacji laserowej.

Ile razy zacięłaś się maszynką przy goleniu? Ile razy odczuwałaś okropny ból podczas użycia wosku lub depilatora? Ile razy uczulił cię krem do depilacji? W takich sytuacjach marzyłaś pewnie o tym, aby te włoski wypadły raz na zawsze. Depilacja laserowa to bezpieczny proces, a co najważniejsze skuteczny!

Przed zabiegiem

Najlepiej skonsultować się z osobą, która ma wykonać zabieg, aby dowiedzieć się, czy nie mamy przeciwwskazań do wykonania depilacji, a także poznać zasady, które trzeba stosować przed zabiegiem. Na miesiąc przed epilacją należy zaprzestać usuwać owłosienie z miejsca, na którym będzie pracowało urządzenie, nie można się też opalać, a przed samym zabiegiem, wypełnia się ankietę na temat własnego zdrowia. Konsultantki w salonie kosmetycznym Piu Spa we Wrocławiu, odpowiedzą na wszystkie pytania związane z depilacją laserową.

Zabieg

Najpierw zostaje przeprowadzona próba laserowa, aby zobaczyć, jak skóra reaguje na tego typu podrażnienia. Gdy organizm zareagował poprawnie, można przejść do zabiegu. Laser uderza w melaninę mieszka włosowego i ją unicestwia. Ból, jeśli występuje to jest on niewielki i trwa chwilę. Po zabiegu smaruje się skórę specjalnym preparatem łagodzącym. Depilację taką należy powtarzać co kilka miesięcy, ale z każdym zabiegiem włoski powinny być słabsze, jaśniejsze, a ich ilość powinna się zmniejszać.

Po zabiegu

Nie wolno się opalać ani korzystać z samoopalaczy. Nie należy korzystać z saun i zażywania gorących kąpieli, a także nie peelingować miejsca, na którym był użyty laser. Jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat takiej depilacji, należy wejść na stronę salonu kosmetycznego piuspa.pl, aby tam zorientować się, jaki jest koszt takiego zabiegu i jak to wygląda w tym salonie. Zadbaj o swoje piękno depilacją laserową!