Seks to nadal temat tabu w większości polskich rodzin. Szkoły również nie mówią zbyt wiele na ten temat. Nic dziwnego, że wciąż istnieje wiele mitów na temat seksu, w które wierzymy od najmłodszych lat.

1Rozmiar penisa

To nieprawda, że im większy penis, tym większa radość z seksu. Jeśli rozmiar ma znaczenie to tylko w sensie wizualnym.

2Seks z miłości

Seks uprawiamy wtedy, kiedy mamy na to ochotę i z tym do kogo czujemy pociąg, a nie tylko z tym, którego kochamy.

3Wytrysk

Mężczyzna może mieć wytrysk, ale może nie mieć orgazmu.

4Stosunek przerywany

Taki sposób antykoncepcji, wcale nie oznacza, że kobieta nie zajdzie w ciążę.

5Błona dziewicza

U kobiet bywa z nią różnie. Czasami zdarza się tak, że jest się dziewicą, ale błona jest przerwana, dzieje się tak z różnych powodów np., uprawiając intensywny sport. W takim przypadku, podczas pierwszego stosunku może nie wystąpić ból, ani krwawienie. Działa to też w drugą stronę, niektóre kobiety mają tak grubą błonę, że nawet po kilku stosunkach nie zostanie ona przerwana.

6Fantazje

W dzieciństwie mówiono nam, że fantazje erotyczne to coś złego, nic bardziej mylnego! Fantazje, pomagają nam osiągnąć satysfakcję z seksu.

7Masturbacja

Mówi się, że tylko mężczyźni się masturbują, a kobiety, które to robią, są zboczone. Nieprawda. Każdy ma prawo do rozładowania swojego napięcia seksualnego, a dzięki masturbacji lepiej poznajemy swoje ciało oraz jego potrzeby i wiemy, co sprawia nam przyjemność, a co nie.

8Myślenie o seksie

Wydaje się, że tylko mężczyźni myślą o seksie i to bardzo intensywnie, prawie cały czas. W rzeczywistości tak nie jest, kobiety również fantazjują o swoim życiu erotycznym, ale na pewno ani jedni, ani drudzy nie myślą o tym non stop.

9Długość

Seks wcale nie musi trwać długo, żeby dać przyjemność. Przede wszystkim liczy się jakość i osoba, z którą się to robi.

10Duży biust

Mężczyźni wcale nie wolą dużego biustu. Wszystko zależy od kobiety, która go posiada. Niektórym podobają się mniejsze, niektórym większe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here