10 mitów o seksie, w które wierzyłeś od dzieciństwa

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Seks to nadal temat tabu w większości polskich rodzin. Szkoły również nie mówią zbyt wiele na ten temat. Nic dziwnego, że wciąż istnieje wiele mitów na temat seksu, w które wierzymy od najmłodszych lat.

Rozmiar penisa

To nieprawda, że im większy penis, tym większa radość z seksu. Jeśli rozmiar ma znaczenie to tylko w sensie wizualnym.

Seks z miłości

Seks uprawiamy wtedy, kiedy mamy na to ochotę i z tym do kogo czujemy pociąg, a nie tylko z tym, którego kochamy.

Wytrysk

Mężczyzna może mieć wytrysk, ale może nie mieć orgazmu.

Stosunek przerywany

Taki sposób antykoncepcji, wcale nie oznacza, że kobieta nie zajdzie w ciążę.

Błona dziewicza

U kobiet bywa z nią różnie. Czasami zdarza się tak, że jest się dziewicą, ale błona jest przerwana, dzieje się tak z różnych powodów np., uprawiając intensywny sport. W takim przypadku, podczas pierwszego stosunku może nie wystąpić ból, ani krwawienie. Działa to też w drugą stronę, niektóre kobiety mają tak grubą błonę, że nawet po kilku stosunkach nie zostanie ona przerwana.

Fantazje

W dzieciństwie mówiono nam, że fantazje erotyczne to coś złego, nic bardziej mylnego! Fantazje, pomagają nam osiągnąć satysfakcję z seksu.

Masturbacja

Mówi się, że tylko mężczyźni się masturbują, a kobiety, które to robią, są zboczone. Nieprawda. Każdy ma prawo do rozładowania swojego napięcia seksualnego, a dzięki masturbacji lepiej poznajemy swoje ciało oraz jego potrzeby i wiemy, co sprawia nam przyjemność, a co nie.

Myślenie o seksie

Wydaje się, że tylko mężczyźni myślą o seksie i to bardzo intensywnie, prawie cały czas. W rzeczywistości tak nie jest, kobiety również fantazjują o swoim życiu erotycznym, ale na pewno ani jedni, ani drudzy nie myślą o tym non stop.

Długość

Seks wcale nie musi trwać długo, żeby dać przyjemność. Przede wszystkim liczy się jakość i osoba, z którą się to robi.

Duży biust

Mężczyźni wcale nie wolą dużego biustu. Wszystko zależy od kobiety, która go posiada. Niektórym podobają się mniejsze, niektórym większe.