Elektryczne i niebezpieczne zabawki do łóżka

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Eksperymenty w łóżku to nic nowego. Wielu ludzi w taki sposób urozmaica sobie seks z partnerem włączając do zabawy wibratory, bieliznę erotyczną, kajdanki, korki analne i wiele innych akcesoria erotycznych. Co jednak, gdy chcemy mocniejszych wrażeń? Wybierz electroseks!

Czym jest seks z prądem?

Seks z prądem inaczej zwana elektrostymulacja to nic innego jak zwiększenie przyjemności seksualnej przy pomocy prądu. Urządzenie takie składa się z kabelków, panelu kontrolnego i elektrod, które przykleja się w konkretne miejsca, które chcemy pobudzić. Przepływ prądu, jego intensywność, siłę i częstotliwość kontroluje się za pomocą panelu sterującego. Elektrostymulacja na najniższych ustawieniach daję odczucie przyjemnego mrowienia, a zwiększając kolejno poziomy intensywność mrowienie te wzrasta.

Urządzenie można wyposażyć w elektrody wewnętrzne i zewnętrzne. Te pierwsze wkłada się do odbytnicy, waginy lub cewki moczowej. Mogą być one dwubiegunowe lub jednobiegunowe. Co to znaczy? Dwubiegunowe to prąd, który przepływa z jedno końca na drugi. Natomiast jednobiegunowe potrzebują dwóch elektrod, aby zamknąć obieg prądu. Elektrody zewnętrzne przykleja się w miejsca takie jak podstawa członka, pośladki, odbyt, sutki lub w wewnętrzną część ud.

O czym trzeba pamiętać przy elektroseksie?

Jeśli chcemy, aby elektrostymulacja przebiegła prawidłowo należy zakupić, także lubrykant przewodzący prąd. Produkt ten jest konieczny, aby zapewnić warunki do przewodzenia prądu na naszym ciele. Każdy człowiek ma skórę o innych właściwościach przewodzących. Przed wykorzystaniem elektrostymulacji należy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi oraz przeprowadzić rozmowę z partnerem, aby dowiedzieć się czego nie chce sprawdzać i ustalić gest, który przerwie zabawę. Pamiętać też, trzeba o wyłączaniu urządzenia, gdy jest ono przypięte do ciała. Nie wolno odklejać elektrod, gdy są one wciąż podłączone do prądu.

Inne zabawki elektryczne

Elektrody to nie wszystko co można wykorzystać w seksie. Wśród akcesoriów erotycznych są też zabawki elektryczne takie jak:

– pętle przewodzące zakładane na penisa,
– wziernik analnowaginalny,
– korki analne,
– sondy dopochwowe,
– klamerki na sutki,
– ostrogi na penisa i okolice pochwy.

Pętle przewodzące to dwie gumowe pętle, które zakłada się na podstawę penisa i żołędzia. Prąd przechodzi przez całą długość członka, który sztywnieje i doprowadza do bardzo silnego orgazmu.