Tarot Online

Czy wróżby mogą pomóc Ci w łóżku?

2022.10.06

2 minuty i 17 sekund

Zdjęcie stockowe

Seks to zdecydowanie jedna z najważniejszych sfer ludzkiego życia. Wiedzą o tym single oraz osoby będące w stałych związkach. Oprócz wpływu na relacje ma on, również dobroczynne oddziaływanie na organizm człowieka. Jak widać jest to nieodłączona część naszego życia i czasem może mieć w tej sferze problemy. Czy Tarot może je rozwiązać? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź tutaj.

Tarot a seks

Karty Tarot pozwalają na poznanie wszelkich tajemnic dotyczących naszego pożycia seksualnego, a także jakimi kochankami jesteśmy dla tej drugiej osoby. Oprócz tego możemy się z nich dowiedzieć o interesujących nasz sprawach takich jak na przykład orientacja drugiego człowieka. Poniżej zostały opisane wybrane przez karty, które mówią o seksie.

  1. Głupiec – oznacza osobę niedoświadczoną w sprawach łóżkowych lub osobę, która preferuje spontaniczne zbliżenia nawet z nieznajomym. Lubi eksperymentować z nowymi zabawkami erotycznymi. Karta Głupiec informuje o seksie bezzobowiązań, a także seksie bez zabezpieczeń.
  2. Mag – jest to osoba przygotowana do współżycia, która lubi manipulować partnerem w łożku używając do tego różnych gadżetów czy afrodyzjaków. Karta Mag wskazuje na dobrą i długą grę wstępną oraz duże podniesienie drugiej osoby poprzez używanie niegrzecznych słówek.
  3. Kapłanka – ta karta mówi o osobie, która nie lubi swojej nagości. Będzie się zasłaniać i chować. Nie jest osobą zaczynająca jakiekolwiek igraszki, a wiedza w temacie seksualności i seksu jest tylko teoretyczna. Zna różne pozycje i samą technikę, ale boi się w cieli je w swoje życie. Jest osobą zakompleksioną i ciężko jest jej się odprężyć. Jej namiętność może rozbudzić tylko odpowiedni partner inaczej seks będzie nijaki.
  4. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat swojego pożycia seksualnego warto skorzystać z opcji anonimowego stawiania kart Tarot. Bez ujawniania swoich myśli i pytań osobie trzeciej. Więcej o tym rozwiązania przeczytasz poniżej.

Tarot Online – anonimowe pytania i anonimowe odpowiedzi

Jeśli nie umiesz stawiać tradycyjnych kart Tarot lub nie chcesz korzystać z usługi wróżki. Możesz o seks zapytać sam, całkowicie anonimowo na aplikacji Tarot Online. Zadajesz tam pytanie, które Cię interesuje, wylosowujesz kartę, a następnie otrzymasz opis, z którego możesz wyczytać co ta karta oznacza. Oprócz tego jeśli nie umiesz samodzielnie zinterpretować odpowiedzi czeka na Ciebie pomoc od profesjonalisty. Jest ona też anonimowa, a więc nikt nie będzie wiedzieć o Twoich intymnych sprawach czy seksie. Chcesz wiedzieć więcej na temat Tarot Online zaglądnij do ich bloga.