Seks oralny – jak go podkręcić?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Seks oralny to przede wszystkim idealna gra wstępna, ale można go znacząco urozmaicić i sprawić, że będzie jeszcze ciekawszą przyjemnością. Jeśli chcesz podkręcić atmosferę w łóżku podczas seksu oralnego możesz skorzystać z konkretnych gadżetów. Sprawdź, co możesz wybrać!

Produkty, które urozmaicą Twój seks oralny

Seks oralny może być na prawdę stymulującą i pełną wielu doznań zabawą. Czasem jednak nasz nienasycony apetyt i chęć eksperymentowania może przeszkadzać w tradycyjnym seksie oralnym. Z pomocą, więc przychodzą produkty takie jak:

– żele do seksu oralnego,
– pomadki do seksu oralnego,
– paski i cukierki o smaku miętowym do seksu oralnego

Stymulują one miejsca intymne partnera czyniąc seks oralny bardziej intensywniejszym. Dla osób, które lubią dosłownie głębokie doznania może się sprawdzić na przykład spray, który rozluźni gardło. Z jego pomocą można dokonać rzeczy, które widuje się tylko na filmach porno.

Wibrator to nic odkrywczego. Wielu ludzi korzysta z takiej zabawy podczas seksu z partnerem czy dla własnej przyjemności. A czy wiedziałeś/wiedziałaś, że wibrator może przydać się w seksie oralnym? Skutecznie wzmocni on doznania płynące właśnie z takiej stymulacji. Specjalny wibrator do seksu oralnego został tak zaprojektowany, aby idealnie współgrał z ustami i okolicami intymnymi partnera. Jeśli jednak nie masz w posiadaniu takiego sprzętu możesz użyć zwykłego wibratora, który też sprawi wielką przyjemnością. Pobudzanie stref intymnych wraz ze stymulacją za pomocą ust to zdecydowanie nowe i bardziej intensywniejsze doznanie.

Masturbatory do seksu oralnego dla kobiet to małe, kieszonkowe stymulatory, które oddają doznania bardzo zbliżone do pobudzania łechtaczki czy pochwy ustami. Są to niewielkich rozmiarów urządzenia o wielkiej mocy i kilku trybów wibrowania.
Masturbatory oralne dla mężczyzn to akcesoria erotyczne, które mają formę kanału stymulującego. Daję on bardzo intensywne doznania, które są niemal identyczne do wykonywania czynności ustami.

Seks oralny można wzbogacić, także zabawkami elektrycznymi. Podpina się je w okolicach intymnych co ułatwia jednoczesną zabawę ustami. Jest to raczej metoda dla osób odważnych i tych, które nie boją się uczucia kopania prądem. Nie każdy będzie na tyle odważny, aby skorzystać z takich akcesorii erotycznych. Więcej informacji znajdziecie w tym wpisie „Elektryczne i niebezpieczne zabawki do łóżka„. To co, zabawisz się w elektryka?