Seks porady – jesteś pewien, że z nich nie skorzystasz?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Seks dalej jest tematem tabu, ale coraz częściej zaczyna się o nim mówić otwarcie. Skąd mamy czerpać informacje o tym, co i jak robić, skoro nikt nie chce z nami o tym rozmawiać? Właśnie dlatego, przygotowaliśmy dla Ciebie seks porady, które na pewno okażą się przydatne.

Atmosfera

Przed stosunkiem, ważne jest, aby panowała odpowiednia atmosfera. Przygotuj swojej partnerce, bądź partnerowi relaksującą kąpiel z pianą i świecami, włącz ulubioną muzykę i podaj ulubiony alkohol. Ty w tym czasie, przyszykuj łóżko na to, co ma się zdarzyć już za parę chwil. Jeśli lubicie seks gadżety, wyjmij je, niech czekają na swoją kolej. Świece zapachowe oraz płatki róż na pościeli, sprawią, że oboje poczujecie się wyjątkowo. Przy tym wszystkim, niech towarzyszy wam szampan, nastrojowa muzyka, a także przekąski i bita śmietana, którą będziecie mogli na wzajem z siebie zlizywać.

Gra wstępna

Pamiętaj, że kobiety, aby osiągnąć pełną satysfakcję ze stosunku, potrzebują odpowiedniego rozgrzania. Zacznij grę wstępną jeszcze przed samym spotkaniem, wyślij jej smsa z zapowiedzią tego, co z nią zrobisz, jak już się spotkacie. Gdy w końcu do tego dojdzie zrób jej masaż, relaksującymi olejkami, pieść jej ciało. Ważne jest, abyś nie skupiał się tylko na okolicach intymnych, dotykaj jej ud, łydek, ramion, całuj po szyi i piersiach, nie omijaj żadnego skrawka jej ciała, niech poczuje, że należy cała do ciebie, a wtedy możesz przejść do głównej penetracji. Gra wstępna jest bardzo ważna dla obu stron, dlatego nigdy jej nie unikajcie.

Gadżety

Jeśli oboje z partnerem jesteście gotowi na seks gadżety – skorzystajcie z nich! Możecie, zacząć od tych łagodniejszych, jak kajdanki, czy opaski na oczy, a kończąc na wibratorach i kulkach analnych. Możliwości jest naprawdę dużo, wszystko zależy od tego, jak bardzo jesteście na nie otwarci. Oprócz gadżetów, możecie odgrywać pewnego rodzaju scenki. Twój partner zawsze marzył o stosunku z nauczycielką? Wciel się w nią! Twoja partnerka, chciałaby, abyś był bezwzględnym dominatorem? Pokaż jej kto tu rządzi! Oczywiście wszystko róbcie z zachowaniem bezpieczeństwa oraz zdrowa. Najlepiej, abyście wymyślili hasło, które będziecie mogli wypowiedzieć i przerwać seks, gdy poczujecie dyskomfort. Gadżety mogą urozmaicić wasze pożycie, a także dodać do niego trochę pikanterii, gdy wdarła się do niego rutyna. Warto tego spróbować, może akurat, osiągniecie wyższy poziom satysfakcji?

Rozmowa

Pamiętajcie, że aby się dotrzeć musicie rozmawiać. Nie bójcie się mówić o tym czego pragniecie, spełniajcie swoje fantazje, abyście oboje mogli czerpać radość ze stosunku i osiągać pełną satysfakcję. Aranżujcie seks nie tylko w nocy przy zgaszonym świetle, ale także rano lub w czasie przerwy na obiad. Róbcie to w kuchni na stole, przed lustrem, próbujcie tego na, co macie ochotę. Seks ma dawać przyjemność i nie jest niczym złym, jeśli robi się to z odpowiednią osobą. Warto to sobie uświadomić, aby nie czuć się potem winnym, że zrobiło się coś złego. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę porady.org, gdzie znajdziesz poradniki na temat seksu w dziale seks porady.