Tarot Online

Dlaczego mężczyźni lubią kończyć w środku

W trakcie seksu, Twój partner prosi Cię, aby mógł skończyć w Tobie, a Ty zastanawiasz się, co takiego go w tym podnieca? Przecież dochodzenie na inne części ciała jest bardziej efektowne. Dziś dowiesz się, dlaczego mężczyźni lubią kończyć w środku.

Przyjemność, przyjemność i jeszcze raz przyjemność!

Większość facetów, chęć dochodzenia w środku, tłumaczy ogromną przyjemnością, której nie da się porównać z niczym innym. Owszem orgazm w buzi, również jest przyjemny, ale nie tak, jak wnętrze partnerki. Skurcze waginy potęgują doznania, a co za tym, idzie przyjemność jest jeszcze większa. Oboje wtedy przeżywacie coś innego, co na pewno bardzo was do siebie zbliży.

Dominacja

Mężczyzna, który dochodzi w środku, oznacza swoje terytorium, pierwotne instynkty dają o sobie znać. Nie każda przygodna kobieta, pozwala na to, aby ktoś w niej doszedł, jeśli masz taką okazję to znaczy, że jesteś kimś wyjątkowym. Mężczyzna, który widzi, wyciekającą spermę ze swojej partnerki odczuwa, niesamowite zadowolenie z samego siebie, posiadł kobietę, czyli zrobił to, co do niego należało.

(Nie)efektowność?

Nie każdy mężczyzna lubi widok spermy na ciele lub w buzi swojej partnerki. Niektórych facetów to odpycha, a także obrzydza, więc wolą skończyć w środku, aby nie czuć smaku, ani zapachu spermy, gdy będzie całował swoją partnerkę. Kobietom może się to wydawać dziwne, ale tak właśnie jest. Kończenie w środku, wygląda mniej efektownie, ale może być równie przyjemne, a nawet bardziej, ponieważ mężczyzna kończący w środku, całkowicie oddaje się przeżywanemu orgazmowi, nie musi pamiętać o tym, aby wyciągnąć penisa na czas z pochwy.

Zapłodnienie

Mężczyzna, który ma silną potrzebę kończenia w środku, może podświadomie pragnąć dziecka, a jak wiemy to jedyna droga do tego, aby je mieć. Facet może to robić też instynktownie. Z drugiej strony, może to być też chęć zatrzymania przy sobie partnerki, wspólne dziecko, łączy dwie osoby na zawsze. Jest to bardzo samolubne i pozbawione szacunku dla partnerki, dlatego takie zachowanie nie może być akceptowane.