Tarot, a sprawy łóżkowe

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Seks to nie tylko fizyczność. Seks to także sfera emocjonalna. Nie można o tym zapominać, ponieważ do aktywności seksualnej powinniśmy dążyć w celu zaspokojenia więzi emocjonalnej z naszym partnerem. Bez emocji, seks szybko stanie się dla nas nudny i nieatrakcyjny. Więź emocjonalna, pomiędzy partnerami sprawia, że ich zbliżenie to sposób wyrażania uczuć. A nie tylko chęć zaspokojenia potrzeby seksualnej.

Seks w kartach Tarota

Karty Tarota mogą dużo powiedzieć nam na temat seksu. W Kartach Tarota można wyczytać jakość naszych stosunków seksualnych oraz to, jakimi jesteśmy kochankami. Ponadto Karty Tarota mogą nas poinformować o orientacji seksualnej człowieka. Co o naszym sekcie mogą mówić karty tarota? Poniżej kilka przykładów.

 • Głupiec — karta ta oznacza zainteresowanie tą samą płcią, pociąg fizyczny do dużo młodszego partnera, stosunek bez zabezpieczenia. Karta ta oznacza osobę niedoświadczoną seksualnie lub kogoś, kto lubi nieplanowany, spontaniczny sex, także ten z nieznajomym oraz ten niezobowiązujący.
 • Mag — karta dotyczy osób, które lubią długą grę wstępną. Cenią dotyk oraz słowa, jako doskonały element gry wstępnej.
 • Kapłanka — kartę tą wylosowują osoby, które nie lubią nagości i wstydzą się swojego ciała. Mają kompleksy. Posiadają oni wiedzę teoretyczną, boją się jednak próbować nowych pozycji. Osoby, które losują tę kartę, potrzebują odpowiedniego partnera, który będzie umiał rozbudzić w nich namiętność.
 • Cesarzowa, cesarz — karta ta oznacza namiętny sex ze swoim partnerem. Karty te losują osoby, które lubią pokazywać swoje ciało i czerpią radość z seksu. Podnieca je dominacja.
 • Kapłan — kartę tą losują osoby, które są wzrokowcami. Lubią patrzeć na innych. Często świadomie powstrzymują się od seksu z powodu wiary lub przekonania, że nie spotkali jeszcze odpowiedniej osoby. Kapłan może być bierny w łóżku, zazwyczaj lubi seks oralny.
 • Kochankowie — karta ta mówi o bardzo czułym seksie pomiędzy dwójką partnerów, którzy są bardzo na sobie skupieni. Karta ta oznacza sek jako jedność duszy i ciała pomiędzy partnerami. To również seks po kłótni.
 • Rydwan — oznacza seks w miejscach, gdzie są ludzie, z ryzykiem nakrycia partnerów przez obce osoby. To również seks w podróży, niewygodny i na szybko.
 • Pustelnik — abstynencja seksualna, unikanie seksu. Osoba, która wyciągnie tę kartę, nawet jeśli współżyje, to nie ukrywa niechęci do tego. Karta ta oznacza również masturbację.
 • Koło — seks grupowy, seks eksperymenty, duża liczba partnerów, częsta zmiana pozycji seksualnych.
 • Moc — bardzo namiętny seks, często zbyt silny, którego ktoś nie potrafi opanować. Karta ta często mówi o dominującej kobiecie. Karta ta wskazuje również dni płodne kobiety.
 • Wisielec — problemy z erekcją, impotencja. Seks dziwny, nietypowy.
 • Śmierć — zupełny brak seksu.

Sprawdź znaczenie kart Tarota klikając w ten link.