10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Emoji to teraz najpopularniejsza metoda przekazywania swoich uczuć, potrzeb, odczuć i pożądań podczas komunikowania się w internecie. Zobacz, więc 10 najbardziej gorących emoji, które możesz wykorzystać w trakcie filtru bądź intymnej rozmowy na komunikatorze.

Emoji powstało z myślą o konkretnym znaczeniu. Bakłażan to warzywo, brzoskwinia to owoc, a palec wskazujący zwraca na coś czyjąś uwagę. To jednak oficjalne wersje interpretacji, ponieważ można je odczytać w zupełnie inny sposób, który często jest związany ze sferą seksu. Emoji to zdecydowanie jeden z elementów sekstingu. Pośród wielu emoji nie ma tych, które bezpośrednio nawiązują do stosunków seksualnych. Cała zabawa z używaniem emoji odbywa się na zasadzie podtekstów i skojarzeń. Tak naprawdę całą resztę to nasze myśli.

Krople, bakłażan, brzoskwinia, język, wulkan czy pączek z dziurką to najpopularniejsze emoji, które grają główne role w sextingu. Oczywiście można eksperymentować, bo każdy z nas ma swoje skojarzenia czy sytuacje, które można przedstawić za pomocą emoji.

Co ciekawe przeprowadzano badania związane z emoji i seksem. Jedne z takich badań potwierdzają, że osoby od 20 do 45 roku życia, którzy wykorzystują emoji w kontekście seksualnym podczas rozmowy tekstowej doświadczają o 54 procent więcej seksu, niż ludzie, którzy nie korzystają z takiej możliwości. Tłumaczy się to tym, że wkładając do konwersacji pikantne emoji, osoba pisząca przekazuje drugiej kawałek swojej osobowości, co wiąże się z prawdziwymi emocjami.

Emoji, które możesz wykorzystać w sextingu

Oto lista gorących emoji i kombinacji, które zdecydowanie ubarwiają konwersacje dwóm osobom. Sprawdź, które emoji co mówią i z czym się mogą kojarzyć.

😈 – Emotka diabełka kojarzy się z kosmatymi myślami. Świetnie sprawdza się, gdy nie chcemy czegoś bezpośrednio napisać.

🍆- Bakłażan to nic innego jak skojarzenie penisa.

🍑 – Brzoskwinka to jedna z najpopularniejszych emoji, które nawiązują do dolnych intymnych części kobiet czyli cipki.

🍒-Wiśnie mogą oznaczać piersi, pośladki lub jądra.

♋️ – Ten symbol mówi o tym, że ktoś chce wykonać pozycję seksualną 69.

💃 👀 👙 – Taka kombinacja mówi o tym, że ktoś chce, aby ta druga osoba wykonała striptiz.

✊ 🍆 – To nic innego jak masturbacja.

🇫🇷 👄  – Jest to francuski pocałunek.

👉 👌 💦 – Jeśli chcesz dać komuś znać o chęci wykonania komuś dobrze ręką to właśnie tego możesz użyć.

🍑🍆 🚿 – To mówi o seksie pod prysznicem.