Podniecające teksty SMS i jak je pisać

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jeden z najprostszych sposobów, aby rozpalić twojego partnera seksualnego są erotyczne smsy. Podpowiemy jak pisać wiadomości, by po kilku chwilach otworzyć drzwi twojej napalonej ukochanej. 

Podniecające teksty SMS – czym są?

Zdefiniujmy najpierw czym właściwie jest ten podniecający tekst sms, zanim przejdziemy do tajników pieszczotliwych wulgarności, bo dla jednego jest nim:

„Kochanie, mam dziś na Ciebie ochotę”

a inny lubić okrasić go nieco ostrymi słowami:

„Dziś będę Cię pierdolił, we wszystkie twe dziurki”

A więc wróćmy do początku. Sms wcale nie musi być taki wulgarny, bo przecież gra wstępna może zacząć się rano i powoli budować napięcie między Wami do wieczora. Tekst sms to podniecająca rzecz, która działa na wyobraźnie, obiecuje i zostawia niedomówienia.

Oto kilka porad jak pisać podniecające teksty SMS.

Upodobania

Pisz o tym co sprawia twojej partnerce dużo przyjemności, np. jeśli jest jakaś pieszczota, która wywołuje natychmiastową reakcje, albo wspominała o czymś co się jej podoba. Możesz również sam zaznaczyć, że Tobie coś się wyjątkowo spodobało. Takim tekstem może być- „Wciąż czuje twoje mokre usta..dlatego, spodnie dalej takie ciasne”, albo „Na ustach wciąż mam smak naszego ostatniego pocałunku”. Wiedza na temat upodobań twojej partnerki ułatwi Ci zadanie, bo nic prostszego jak robić coś komuś, gdy jest to dla niego przyjemne.

Miejsce i czas

Dużo z Was pewnie myśli, że to bez znaczenia.. odwiedziemy Was od tej głupiej myśli. Czas i miejsce na takie podniecające teksty sms, też jest ważne. Najlepiej sprawdzają się takie, które są niespodziewane.. takie, o których byś nie pomyślał w danym momencie. Twoja partnerka ma biznesowe spotkanie, gotuje obiad, czyta książkę czy sprząta.. Takie podniecające teksty sms mają za zadanie zwrócić jej uwagę, i jak najszybciej ściągnąć ją do twojego domu. Nie odmówi, w końcu to TY czekasz na nią, a ona dzięki ostrym tekstom jest napalona.

Pewność siebie czyli odwaga

Coś co jest nieodzowne w pisaniu podniecających tekstów sms to nic innego jak twoja pewność siebie i odwaga. Chcesz napisać coś niegrzecznego, pisz! ale nie codzienne – „Dzień dobry słoneczko” bo, rutyna to twój wróg, wymyśl coś innego, zaskocz czymś czego jeszcze nie było np. – ” Cześć moja gorąca kiciu”. Nie wstydź się, eksperymentuj..nie masz nic do stracenia. Bądź pewien na pewno się jej spodoba i sama będzie Cię kusić.

Twój plan

Gorący sms to nic trudnego, w końcu poszedłeś na spontana. Pamiętaj, jeden sms to tylko początek intrygującej łóżkowej gry. Piszesz „A”.. to będzie nieuniknione „B”, dlatego warto byś zadbał o atmosferę w pokoju, jakieś świeczki.. kup wino, włącz relaksującą muzykę. Bo jeśli masz zamiar przywitać ją w kalesonach, a w twojej prawej dłoni będzie widniał browar to twój plan spali na panewce. Dobra rada zanim zaczniesz używać słów, ułóż plan w głowie i powoli metodycznymi ruchami dąż do złapania swojej” ofiary” w sidła rozkoszy.

Propozycje na podniecające teksty SMS

Mamy dla Was kilka drobnych tekstów, możecie skorzystać.. ale zachęcamy do Waszej sprośnej kreatywności. Traktuj je jako wzory i dopasuj do siebie. Możesz je kopiować w słowo w słowo, ale również łączyć. Gra smsowa to urozmaicenie Waszej relacji i tak powinieneś do tego podchodzić.

“Gdy myślę o tym jak wyglądałaś dziś rano, mam strasznie sztywne… spodnie”

Taka wiadomość podbudowuje pewność siebie, dlatego następnym razem chętniej będzie chciała próbować nowe rzeczy.

“Rozkoszuj się dziś miękkim fotelem… jutro nie będzie już taki przyjemny”

Zapowiedź czegoś bardziej przyjemniejszego niż siedzenie w wygodnym fotelu.. rozpali jej zmysły.

“Czuję się głodny… wiesz czym nadal pachnie moja broda?”

Taki sms, daje do zrozumienia, że czeka ją nieziemska powtórka, czegoś magicznego.

“Jestem rozgrzany i nie mogę się doczekać, kiedy wrócisz do domu”

Pikantna wiadomość, która zapowie mu gorący wieczór.

“Mam bardzo brudne myśli… nie jesteś w stanie sobie wyobrazić co bym dziś z Tobą zrobił”

Rzucasz jej wyzwanie, kobiety lubią zagadki. A to na pewno będzie dla niej miłą zabawą.

„Dziś będziesz moja. W jaki sposób to zrobimy?”

Teraz odwracasz sytuacje i to ona będzie musiała się wykazać. Możesz być pewien, że sama myśl o tym w jaki sposób to zrobicie odpowiednio Was nakręci.