5 dowodów na to, że Twój partner Cię zdradza

2018.02.03

3 minuty i 9 sekund

Zdjęcie stockowe

Spis treści:
  • 1. Brak zainteresowania partnerem
  • 2. Niestały plan dnia
  • 3. Drażliwość
  • 4. Metamorfoza
  • 5. Oziębłość w łóżkowych sprawach
Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Wierność, to bardzo trudny temat dla wielu par. Pozostawianie w długoletnim związku może popychać ku zdradzie. Jeśli nie masz pewności, czy Twój mężczyzna Cię nie zdradza, warto jest poznać kilka prostych sposobów, na sprawdzenie jego wierności. Oto 5 dowodów na to, że Twój partner Cię zdradza.

By dowieść zdrady, nie trzeba od razu zatrudnić prywatnych detektywów. Wiąże się to zazwyczaj ze znacznymi kosztami, może także doprowadzić do powstania nie przyjemnej sytuacji w związku, jeżeli partner jednak okaże się być wiernym. Dzięki tym prostym 5 dowodom na to, ze Twój partner Cię zdradza, możesz zawczasu zauważyć, że w związku nastąpił kryzys.

1. Brak zainteresowania partnerem

Utrata zainteresowania stałym partnerem to najczęstszy sygnał rozpoczynającego się kryzysu w związku. Osoba, która dopuściła się zdrady, sprawia wrażenie oschłej i nie zainteresowanej swoją drugą połówką. Dzieje się tka najczęściej dla tego, że myślami jest ciągle w towarzystwie osoby, która ją zaintrygowała. Partner angażuje się coraz miej w rozmowy, a także w sytuacjach intymnych jest nie obecny, i rzadziej do nich doprowadza. Chociaż takie zachowanie jest alarmującym sygnałem, należy mieć także na uwadze, że przyczyną braku zainteresowania mogą być także inne problemy. Zanim zaczniemy o coś podejrzewać partnera, najlepiej jest porozmawiać. Dodatkowo zyskamy w takiej rozmowie pewność co do naszych podejrzeń, bo jeśli partner zacznie lawirować i unikać odpowiedzi, prawdopodobne ma zdradę na sumieniu. Utrata zainteresowania jest pierwszym, z 5 dowodów na to, że Twój partner Cię zdradza.

2. Niestały plan dnia

Jeżeli zauważysz, ze Twój partner bardzo często zmienia stałe punkty dnia, jakich się do tej pory trzymał, może to także świadczyć o zdradzie. Próbując zatuszować swój sekret, wychodzi w ciągu dnia z pracy pod błahym pretekstem. Często się zdarza, ze zostaje w pracy na dłużej, i wraca w późnych godzinach nocnych. Jeżeli do tej pory nie prowadził zbyt bogatego życia towarzyskiego, i nagle zaczął bardzo często umawiać się na spotkania z kolegami, to także może być sygnał, że ma kogoś na boku. Coraz częściej się pojawiające służbowe wyjazdy oraz delegacje, w których wcześniej nie uczestniczył, także mogą być niepokojącym sygnałem

3. Drażliwość

Osoby, które posiadają pewien sekret stają się bardziej nerwowe. Prowokują nie potrzebne kłótnie, z błahych powodów Często jest to wynikiem wyrzutów sumienia, że zdradzają partnera. W ten sposób starają sobie wytłumaczyć, ze związek i tak przechodził kryzys, a zdrada była naturalną reakcją. Ponad to wybuchy złości są efektem rozdrażnienia, oraz niezdecydowania. Osoba, która stała się niewierna, sama nie potrafi określić, na kim tak naprawdę jej najbardziej zależy. Nowy partner, choć atrakcyjny, i dodający swoja obecnością dreszczyku emocji w monotonnym życiu, często porównywany jest ze starym, z którym przeżyło się wiele szczęśliwych lat.

4. Metamorfoza

Nawiązanie relacji z nowym partnerem, może być powodem do nagłej zmiany wyglądu. Będąc w długoletnim związku ludzie przyzwyczaja się do siebie, i nie mają już takiej potrzeby dbania o swoją atrakcyjność. Jednak gdy poznają kogoś nowego, nagle zaczyna im zależeć na poprawie wyglądu. Taka nagła zmiana może być sygnałem, ze partner ma kogoś na boku

5. Oziębłość w łóżkowych sprawach

Sygnałem, który powinien budzić najwięcej obaw, jest oziębłość w kwestiach łóżkowych. Brak zainteresowania seksem, oraz rutyna sugerują, że posiada partnera seksualnego na boku.