5 fetyszy, o których nie mówi się głośno

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Każdy z nas ma swoje preferencje seksualne. Niektóre są całkiem normalne, a niektóre odbiegają nieco od normy. Fetyszyzm jest to uzyskiwanie satysfakcji seksualnej poprzez kontakt z obiektem pobudzającym-fetyszem.

O niektórych z nich mówi się głośno. faceci nie wstydzą się wygłaszać opinii na temat kobiecych piersi, czy nóg. Jednak dla niektórych takie bodźce to za mało. Preferują inny rodzaj satysfakcji. Poniżej znajduje się 5 fetyszy, o których nikt głośno nie będzie mówił.

1. Ozolagnia

Polega na podnieceniu wywołanym poprzez zapach drugiego człowieka. Może być to zapach potu, kosmetyków, lub sfer intymnych. Osoby mające takie upodobania raczej niechętnie o tym mówią. I choć może to być zauważalne, temat ten przyprawia ich o zakłopotanie.

2. Katoptronofilia

Często związany z samouwielbieniem fetysz, który polega na osiąganiu satysfakcji seksualnej poprzez patrzenie na swoje odbicie w lustrze. Dość nietypowy fetysz, który tylko z pozoru może wydawać się bezproblemowy. Osoby posiadające go, raczej niechętnie się do niego przyznają.

3. Formikofilia

Jeden z dziwniejszych fetyszy. Formikofilia jest to sposób podniecania się za pomocą owadów, czy zwierząt. Rodzaj zoofilii, dzięki któremu poprzez drapanie, ocieranie się lub łaskotanie się za pomocą owadów (często w okolicach genitaliów) fetyszysta osiąga satysfakcję seksualną. Osoby te często smarują się miodem, lub dżemem, by zwabić na swoje ciało insekty.

4. Infantylizm parafiliczny

Osoba posiadająca taki fetysz podnieca się tylko w sytuacjach, gdy jest przebrana za niemowlaka (śpioszki, czy ubranka dziecięce). Lubi odgrywanie ról, w których może udawać dziecko. Pije wtedy z butelki czy leży w łóżku przypominającym łóżeczko dla dziecka.

5. Piquerism

Na pewno słyszałeś o sadyzmie seksualnym. Piquerism jest często do niego zaliczany. Polega na wywoływaniu podniecenia poprzez zadawanie ran ciętych. I tak jak o pejczach i biczach, czasami zdarza się nam słyszeć lub czytać, tak o cięciu ciała nikt głośno nie chce wspominać. Szczególnie jeśli chodzi o jego własne doświadczenia seksualne z tym związane.

Ile ludzi, tyle fetyszy. Niektóre mniej szokujące, niektóre bardziej. Zazwyczaj mają podłoże w psychice, trudnym dzieciństwie, lub przeżyciach z przeszłości. O niektórych rozmawiamy głośno, a niektóre (tak jak te powyżej) wolimy zachowywać dla siebie.