5 najdziwniejszych fetyszy XXI wieku

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Fetysz seksualny powoduje, że osiągamy satysfakcję, dzięki kontaktowi z czymś, co nas pobudza. Istnieją różnego rodzaju fetysze od tych zwykły po takie, które mogą szkodzić naszemu zdrowiu fizycznemu, jak i psychicznemu. Przedstawiamy 5 najdziwniejszych fetyszy XXI wieku.

Dmuchane lalki, mleko z piersi czy lizanie stóp już dawno przeszło do porządku dziennego, jeśli chodzi o fetysze. Pojawia się coraz więcej dziwnych fetyszy, które naprawdę mogą przyprawić o mdłości. Należy uważać z tym, co nazywamy fetyszem, ponieważ nie wszystko można tym tłumaczyć.

Oculolinctus

Fetysz ten polega na lizaniu gałki ocznej. Do Europy przywędrował z Azji i nie jest popierany przez okulistów. Do oka mogą dostać się różnego rodzaju bakterii i wirusy, które zainfekują gałkę oczną, co może doprowadzić nawet do utraty wzroku.

Froteryzm

Inaczej zwany ocieractwem, polega on na ocieraniu się o obcą osobę w zatłoczonych miejsca np., w klubach lub środkach komunikacji miejskiej. Człowiek z takim fetyszem osiąga satysfakcję seksualną, gdy zacznie się o kogoś ocierać.

Urofilia

Osoba z takim fetyszem odczuwa przyjemność związaną z moczem. Oddawanie moczu na kogoś, oblewanie nim, wlewanie do narządów płciowych, dotykanie, wąchanie, sprawia, że osiąga się satysfakcję seksualną.

Akrotomofilia

Osoby o takim fetyszu, osiągają satysfakcję poprzez kontakt z osobami, które mają amputowane kończyny, najczęściej dolne. Łączy się to z apotemnofilią, która objawia się chęcią odcięcia sobie jakiejś kończyny.

Koprofilia

Zjadanie kału lub kontakt z nim, pobudza osobę z tym fetyszem. Może to być jego własna wydzielina lub wydzielina partnera. Smarowanie się nim, wypróżnianie na kogoś, sprawia satysfakcję.

To tylko kilka z najdziwniejszych fetyszy XXI wieku, oprócz tych wyżej wymienionych, istnieją jeszcze inne. Lizanie jaszczurek, wyobrażanie sobie siebie jako niemowlaka lub ssanie czyjegoś nosa może sprawić satysfakcję seksualną. Z takimi fetyszami należy bardzo uważać, ponieważ mogą one zagrażać zdrowiu naszemu lub naszego partnera, a także doprowadzić do śmierci.