5 najlepszych książek o erotycznym podłożu

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Książki, pobudzają naszą wyobraźnię  i pomagają oderwać się od rzeczywistości. Przenosząc się w świat fikcji, możemy chociaż przez chwilę poczuć się jak bohaterowie powieści romantycznej, a najlepiej jak jest ona podszyta erotyzmem. Wtedy dodatkowe emocje gwarantowane. Czytając taką książkę przed snem, możemy mieć pewność, że zaśniemy zrelaksowani. Oto ranking 5 najlepszych książek o erotycznym podłożu.

,,Piękny nieznajomy” Christina Lauren

Opowieść o kobiecie, która ucieka od nieudanego małżeństwa i natrafia na łamacza kobiecych serc. Główna bohaterka, chce wyzwolić w sobie swoją dziką naturę, a przystojny Max ma jej w tym pomóc. Rodzi się między nimi uczucie, ale czy przetrwa? Książka przepełniona romantyzmem, która zapiera dech w piersiach. Jest lekka i przyjemna, łatwa w odbiorze, a przy tym trudno jest się od niej oderwać.

,,Amber” Gail McHuhg

Młoda dziewczyna z trudną przeszłością, postanawia zmienić swoje życie. Na studiach, poznaje dwóch mężczyzn w których się zakochuje. Wkrótce jej życie zmienia się nie do poznania, a ona sama nie wie, czy uda jej się wrócić do normalności. Wulgarny język i ostre sceny, zapadają w pamięć, albo pokochasz tę książkę, albo znienawidzisz.

,,Dotyk Crossa”  Sylvia June Day

Główna bohaterka, zakochuje się w tytułowym bohaterze. Zmienia się jej całe życie, doświadcza czegoś, czego nie czuła nigdy wcześniej. Ich miłość jest skomplikowana, ale silna. Powstało kilka części tej książki, wiec jest to lektura na dłuższy czas. Dobrze napisana, przyjemna w czytaniu, ale również pikantna.

,,Za sceną” Olivia Cunning

Nieudane małżeństwo młodej pani seksuolog, zniechęca ją do mężczyzn. Postanawia, żyć pełnią życia i rzucać się w wir przygód na jedną noc. Wyjeżdża w trasę z zespołem heavymetalowym i tam poznaje gitarzystę Birana. Książke przepełniona ostrym seksem dla niegrzecznych dziewczynek.

,,Dwanaście” M. Grossman

Mężczyzna, który uwielbia uprawiać seks z kobietami. Przesuwa swoje granice, coraz to dalej i dalej. Istny erotyk z wulgarnym językiem, a także zaskakującym zaskoczeniem. Jest to naprawdę ciekawe doświadczenie, które warto przeżyć na własnej skórze.