5 sposobów na grę wstępną

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Gra wstępna ma za zadanie podkręcić atmosferę w sypialni i rozpalić zmysły. Zagwarantuj sobie i drugiej połówce niesamowite wrażenia z pomocą tych kilku sposobów.

Erotyczny masaż

Pierwszy pomysł na ciekawą grę wstępną to erotyczny, zmysłowy masaż. Wykorzystaj do niego specjalnego olejki zapachowe i koniecznie wykonaj go w lekko przyciemnionym pomieszczeniu. Masaż może wykonywać zarówno kobieta, jak i mężczyzna. Możecie też się zmieniać. Grunt do wykonywać długie ruchy, a szczególnie skupić się na masażu wrażliwych części ciała u obu stron. Zwróć więc uwagę na pośladki, piersi czy okolice podbrzusza…

Zabawa w niewolnika

Dominacja w sypialni potrafi rozpalić zmysły, ale dobrze, jeśli strony dominujące się zmieniają. Ustalcie to więc między sobą. Niech ktoś tej nocy będzie niewolnikiem, a ktoś panem. Nie wahajcie się też, będąc stroną dominującą, domagać się konkretnych pieszczot. W ten sposób druga strona może się dowiedzieć, co Cię najbardziej podnieca i daje rozkosz. Wykonywanie kolejnych poleceń jest bardzo, bardzo podniecające.

Odrobina perwersji

U większości ludzi lateksowe ubrania oraz  wszelkie gadżety erotyczne rodzą poczucie zawstydzenia. Kojarzą się one bowiem z filmami pornograficznymi. Jeżeli więc nie jesteście gotowi na takie rozwiązania, zawsze możecie wprowadzić odrobinę pikanterii do sypialni w subtelniejszy sposób. Zasłonięcie oczu jednej strony chustą, związanie rąk czy czarne pończochy u kobiety potrafią zdziałać cuda. Pozwólcie sobie na te drobne odstępstwa od rutyny, a kto wie? Może później zdecydujecie się na coś bardziej odważnego?

Gra wstępna na blacie, czyli wyjdźcie z sypialni

Kolejny dobry pomysł na grę wstępną to opuszczenie bezpiecznej sypialni i szukanie szczęścia w łazience, kuchni czy salonie, jeśli oczywiście macie taką możliwość. Zmiana miejsca jest z pozoru czymś banalnym, ale rewelacyjnie działa na zmysły i daje zwyczajną frajdę. Wskoczcie więc na kuchenny blat, stół w jadalni albo do wanny. Pieszczoty w tych miejscach rozbudzą mnóstwo emocji.

W poszukiwaniu punktu „S”

To nie pomyłka, punkt S oznacza tyle, co stymulacja. W ramach gry wstępnej poszukajcie więc takich punktów na swoich ciałach. Zdziwicie się, że może być ich naprawdę sporo. Poszukiwania warto zacząć od szyi, płatków uszu, ramion czy stóp… wszystko zależy od Was. Wodzenie językiem lub delikatnie opuszkami palców po ciele partnera da mnóstwo przyjemności. Jeśli chcecie urozmaicić tę wędrówkę, zawsze możecie skorzystać z kostki lodu.