5 ulubionych pozycji mężczyzn w łóżku

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Nie każdy mężczyzna musi czuć się idealnie w każdej pozycji seksualnej. To, jaką figurę najchętniej wybiera, często uzależnione jest od jego możliwości fizycznych, oraz od bliskości, jaką chce odczuwać z partnerką. Oto pięć pozycji, najchętniej wybieranych przez mężczyzn.

Najromantyczniejsza

Seks na misjonarza

Wbrew pozorom jedną z najczęściej wybieranych przez mężczyzn pozycji jest ta klasyczna, misjonarska. Umożliwia ona mężczyźnie kontrolowanie intensywności doznań.  W trakcie uprawiania miłości w tej figurze, członek może znajdować się albo bardzo głęboko w partnerce, co wpływa na szybkość i siłę erekcji, lub płycej, przedłużając pieszczoty. Pozycja ta ułatwia kontakt wzrokowy, oraz obserwowanie wzajemnych reakcji i emocji w trakcie współżycia. Ponad to nie wymaga od partnera popisywania się sprawnością fizyczną, i pozwala skupić na romantyczniejszych aspektach współżycia.

Od tyłu

Seks od tyłu

Inną, często stosowaną w sypialniach pozycją jest „Flatiron”. Podobnie jak w przypadku misjonarskiej, ważniejsze jest odczuwanie więzi między kochankami, niż odkrywanie tajników Kamasutry. Jej wypróbowania pozwala ona na urozmaicenie życia intymnego, oraz intensyfikację doznań. W tej pozycji partnerka odwrócona jest tyłem i leży na brzuchy z wyciągniętymi w górę biodrami. Mężczyzna kładzie się na niej od tyłu. To od siły i częstotliwości wykonywanych przez niego ruchów zależy intensywność doznań. Dzięki pozostaniu w pozycji leżącej ciała partnerów stykają się ze sobą na całej powierzchni, co także sprzyja odczuwaniu większej przyjemności, płynącej z kontaktu z partnerem.

Motyl

Seks na pieska

Podobna w swych założeniach i układnie jest pozycja nazywana popularnie motylem, lub bardziej dosłownie, na pieska. Z tą różnicą, iż partner nie kładzie się na swej kochance, a klęczy pomiędzy jej rozchylonymi nogami. Dzięki możliwości wykonywania zróżnicowanych ruchów, intensyfikacja doznań zależy od obu partnerów. Dodatkowo ta pozycja umożliwia stymulowanie wrażliwych części kobiecego ciała, takich jak piersi czy pośladki.

Na rumaka

Seks na jeźdźca

Wielu mężczyzn wskazuje wśród swoich ulubionych seksualnych pozycji tę zwaną potocznie „na jeźdźca”. W tej pozycji dominuje partnerka, znajdująca się na swoim mężczyźnie. Kontrolując ruchy, wpływa na stopień odczuwanej przez niego przyjemności. Może zadecydować, czy chce by stosunek trwał długo, czy był dziki i szybki. Pozycja ta pozwala także nacieszyć się pięknem ciała partnerki, ponieważ w trakcie stosunku partner może spokojnie obserwować ciało kobiety. Większość mężczyzn jest wzrokowcami, dlatego też nie dziwi fakt, iż wskazują tę pozycję jako jedną ze swych ulubionych.

Ośmiornica

Seks na ośmiornicę

Inną pozycją równie często wskazywaną jako ulubiona, jest bardziej skomplikowana i wymagająca pod względem fizyczny, zwana popularnie ośmiornicą. Jest lubiana przez wzgląd na fakt, iż zazwyczaj kończy się wspólnym orgazmem. Polega ona na specyficznym ułożeniu ciał, gdzie mężczyzna kładzie się na boku i unosi nogi, a kobieta wsuwa się między jego uda. Pozycja ta jest wygodna dla obojga partnerów, dodatkowo umożliwia dodatkowe pieszczoty. Co bardzo istotne dla mężczyzn, podobnie jak w wariancie na jeźdźca ułatwia obserwowanie ciała kochanki, dodatkowo rozbudzając pożądanie.