7 cech mężczyzny, na które kobiety zwracają największą uwagę!

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Każdy mężczyzna dąży do ideału, aby przypaść do gustu jak największej liczbie kobiet. Warto wiedzieć na jakie cechy trzeba zwrócić uwagę, by przypodobać się najpiękniejszym przedstawicielkom płci przeciwnej.

Wzrost

Ważnym aspektem, na który zwracają uwagę kobiety jest wzrost. Nie jest żadnym odkryciem, że panie wolą mężczyzn, którzy są od nich wyżsi. Mówi się, że idealną różnicą jest 10 centymetrów. Wzrost mężczyzny ma znaczenie przy wyborze partnera  dla 70% kobiet.

Budowa ciała

Kolejnym elementem, na który zwracają uwagę kobiety jest budowa ciała. Części pań imponuje atletyczna budowa mężczyzny, jednak większości pasuje średnia budowa ciała. Kobiety nie lubią zbyt dużych dysproporcji między biodrami, a barkami.

Zapach

Mężczyzna, by spodobać się płci przeciwnej powinien zwracać szczególną uwagę na zapach. Perfumy na 100% będą potrzebne, każdemu panu, który planuje przypodobać się kobiecie.

Twarz

Nie jest żadną nowością, że kobiety zwracają uwagę na twarz mężczyzny. Delikatne i ładne są zdecydowanie lepiej odbierane przez płeć przeciwną.

Pośladki

Nie tylko mężczyźni zwracają uwagę na pośladki, ta część ciała jest również brana pod uwagę przez kobiety. Panie szczególnie cenią łagodnie zaokrąglone.

Rozmiar członka

Wiele kobiet jest zdania, że zbyt duży członek może stanowić problem przy stosunku seksualnym. Najbardziej optymalnym rozmiarem jest 16 – 18 cm w wzwodzie.

Poczucie humoru

Panie nie lubią nudziarzy, Mężczyzna powinien potrafić zaskoczyć kobietę dowcipem, wtedy ma zdecydowanie większe szanse na zdobycie jej serca.