7 trików, które ożywią wasze życie seksualne na wiosnę!

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Gdy w waszej sypialni wieje nudą, a łóżko coraz częściej służy wam już tylko do spania, najwyższy czas na zmiany! Nie wiesz, od czego je zacząć? Zastanawiasz się, co zrobić, by znów poczuć dreszcz emocji na myśl o wspólnych chwilach z partnerem? My wiemy! Oto 7 trików, które ożywią wasze życie seksualne na wiosnę i przegonią nudę z Waszej sypialni! 

Zapachy z przeszłością

Pamiętacie jeszcze perfumy, które rozpalały Wasze zmysły na pierwszych randkach? Wykorzystajcie pamięć ciała i spróbujcie sięgnąć po nie po latach! Dawne, kojarzące się gorącymi, namiętnymi początkami zapachy, pozwolą Wam rozpalić przygasającą namiętność i znów cieszyć się chwilami tylko we dwoje.  

Zabawki tylko dla dorosłych

W każdym, nawet najlepszym związku przychodzi taki czas, gdy seks przestaje nas kręcić jak dawniej. Wiosenny przypływ energii warto więc wykorzystać na to, by wprowadzić do sypialni kilka nowości. Doskonałym pomysłem będzie wykorzystanie erotycznych zabawek tylko dla dorosłych. Może zaprosicie do łóżka wibrator, masażer lub erotyczną biżuterię? Spróbujcie, a nie pożałujecie!

Przestrzeń zakazana

Z sentymentem wspominacie gorący seks na plaży lub miłosne igraszki w sklepowej przymierzalni? Wbrew pozorom, nie są one zarezerwowane jedynie dla nastolatków! Pozwólcie sobie na małe szaleństwo i odważcie się na spontaniczny seks w „zakazanej” przestrzeni. Będzie mniej komfortowo niż w małżeńskiej sypialni? Nie szkodzi! Wasze emocje sięgną zenitu, a Wy poczujecie się tak, jakbyście znów mieli po dwadzieścia lat! 

Bez zegarka

W natłoku codziennych spraw i obowiązków, niewiele pozostaje nam czasu na bliskość i seks. Spróbujcie jednak wygospodarować dla siebie wolny wieczór – zawieźcie dzieci do babci, wyłącznie telefony i skupcie się tylko na sobie. Zadbajcie o długą grę wstępną, zapalcie świece, wykorzystajcie pobudzające zmysły olejki do masażu. Z pewnością będziecie mieli ochotę powtórzyć ten wieczór! 

Seks na talerzu

Czy wiesz, że czekolada zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy, które chronią organizm przed starzeniem? To nie jedyny powód, dla którego warto ją jeść. Przeciwutleniacze rozszerzają i ujędrniają naczynia krwionośne, sprawiając, że krew zaczyna pulsować szybciej, również w narządach płciowych. Zjedzcie więc odrobinę czekolady przed seksem, a będzie on nie tylko dłuższy, ale także lepszy! Przed udaniem się do sypialni możecie również wypić lampkę wina – uzyskacie ten sam efekt! Sięgajcie również po produkty wzmagające apetyt na seks, np. sok żurawinowy, łososia czy brzoskwinie. 

Pozycja w kalendarzu

Choć spontaniczny seks bywa wspaniały, ten zaplanowany może być jeszcze lepszy! Umówcie się na konkretny wieczór i już od rana stopniowo podgrzewajcie atmosferę. Seksowna bielizna założona do pracy i pikantne wiadomości na temat tego, co zamierzacie zrobić już za kilka godzin, będą niczym długa, bardzo erotyczna gra wstępna! 

Pieszczony i pieszczący

By podkręcić grę wstępną, możecie zabawić się w zamianę ról – niech jedno z Was będzie pieszczonym, a drugie pieszczącym. Ustalcie, ile czasu trwać ma jedna tura, a po jej zakończeniu zamieńcie się rolami! Grę możecie ciągnąć tak długo, jak tylko chcecie. Przy okazji dowiecie się, co tak naprawdę podnieca partnera i jakie pieszczoty lubi najbardziej. 

Istnieje wiele sposobów na to, by ożywić życie seksualne i znów cieszyć się chwilami spędzanymi tylko we dwoje. Wiosna jest idealnym ku temu pretekstem – gdy wszystko budzi się do życia, Wy również nie traćcie czasu i zbudźcie się z zimowego snu!