Afrodyzjaki do sypialni

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Afrodyzjaki do sypialni to bardzo dobry pomysł, aby nieco podkręcić atmosferę. Wcale nie trzeba szukać daleko, żeby je znaleźć. Nie czekaj, tylko działaj. Droga od żołądka do seksu może być naprawdę bardzo krótka!

Sprawa z truskawkami

Truskawki to świetny pomysł na afrodyzjak do sypialni. Z pewnością widziałeś je w niejednym filmie lub usłyszałeś, że są dobrym afrodyzjakiem od znajomych. Te plotki i filmowe nawiązania nie wzięły się znikąd. Truskawki zawierają bowiem w sobie sporo cynku, który podkręca nasze libido. Oblej je więc czekoladą, którą również uważa się za afrodyzjak, lub przygotuj bitą śmietanę, szampana i ustaw je w sypialni.

Na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Z pewnością te czerwone owoce wprawią partnera w figlarny nastrój, a może nawet sprowokują do jakiejś ciekawej gry wstępnej?

Prowokujące danie główne

Inny pomysł to przyrządzenie takiego dania głównego, które z powodzeniem zaprowadzi Was do sypialni. Idealnym rozwiązaniem są ostrygi. Te pyszne owoce może mają nie tylko prowokujący wygląd oraz zapach. Przede wszystkim zawierają mnóstwo cynku, o którym pisaliśmy wcześniej, a oprócz tego zawierają jeszcze fosfor. Mówi się, że są one najsilniejszym afrodyzjakiem na świecie. W dodatku ten sposób, w jaki je się ostrygi, prowokuje do dwuznacznych myśli…

Co więcej, ostrygi są łatwe do przyrządzenia i możesz je zabrać do sypialni. Warto też dodać, że są bardzo lekkostrawne, więc później będziecie mieć siłę na miłosne uniesienia.

Afrodyzjaki do sypialni, czyli winogron

Z winogrona robi się wino, które często poprzedza wszelkie figle w sypialni. Nie bez przyczyny te owoce kojarzą się też z bogami oraz długimi, rozkosznymi ucztami. Możesz wykorzystać winogrona do naprawdę ciekawej gry wstępnej. Wodzenie kulkami po całym ciele czy wzajemne karmienie z całą stanowczością rozpalą Wasze zmysły. Dobrym wyborem będzie również ponadczasowe wino, które wprawi Was w odpowiedni nastrój, pozwoli się zrelaksować i rozbudzi ochotę na seks. Jego wybór zależy od Ciebie, ale najlepiej sprawdzi się czerwone, którego intensywna barwa także potrafi wpłynąć na wyobraźnię…