Afrodyzjaki w kuchni – co warto mieć w lodówce?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Afrodyzjak to substancja, której spożycie wpływa pobudzająco na układ hormonalny, zwiększając popęd płciowy. Wiele afrodyzjaków posiadasz w lodówce i nawet o tym nie wiesz! Poznaj najlepsze afrodyzjaki w kuchni i wykorzystaj je do innych rzeczy niż gotowanie!

Afrodyzjaki nie tylko dla podniebienia – owoce morza

Afrodyzjaki to substancje, których spożycie, oglądanie, dotknięcie lub powąchanie wyzwala większą ochotę na seks. Tego typu właściwości przypisuje się między innymi owocom morza. Krewetki, ostrygi, łosoś, czy pstrąg to bardzo skuteczne i smaczne afrodyzjaki, zwłaszcza dla Panów!

Afrodyzjaki w kuchni – przyprawy

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że posiada afrodyzjaki w kuchni i na co dzień z nich korzysta. Za afrodyzjaki uznawane są przyprawy, takie jak:

  • Imbir
  • Lubczyk
  • Kolendra
  • Cynamon
  • Żeńszeń
  • Koper włoski
  • Gałka muszkatołowa
  • Korzeń maca
  • Miłorząb japoński

Na kobiece zmysły dobrze działają przyprawy korzenne, takie jak anyż, goździki i szafran. Dodając je do posiłków, zaobserwujesz u swojej kobiety widoczny wzrost energii i poprawę nastroju. Przyprawa, która wzmaga u kobiet ochotę na miłosne uniesienia to także wanilia, z kolei na Panów dobrze działa gałka muszkatołowa oraz imbir.

Afrodyzjaki a alkohol

Napoje wysokoprocentowe również mogą służyć za afrodyzjaki, jeśli są spożywane z umiarem. Najlepsze procentowe afrodyzjaki to szampan oraz wino. Randka przy lampce wina nie tylko relaksuje, ale i rozbudza zmysły i rozpala namiętność!

Słodkie afrodyzjaki – owoce, miód i czekolada

Niektóre owoce również mogą wzmagać potencję. Do naturalnych afrodyzjaków – owoców zaliczane są m.in. melony, banany, avocado, arbuz, brzoskwinie, truskawki, granaty, morele oraz mango. Jednym z najpopularniejszych i najtańszych słodkich afrodyzjaków jest także kakao. Do afrodyzjaków zaliczana jest czekolada oraz miód. Mistrzowie sztuki kochania jako najsilniejszy środek na potencję dla Panów zalecają spożywanie imbiru z dodatkiem miodu, cynamonu, goździków i gałki muszkatołowej!

Inne afrodyzjaki w kuchni

Do wywołania pobudzenia seksualnego można użyć szparagów oraz marchwi, warto także dodawać do posiłków pestki dyni i słonecznika, migdały oraz orzechy. Za afrodyzjak są uznawane także jaja, fasola oraz papryczki Chilli, które stymulują wydzielanie endorfin, dzięki czemu powodują zwiększoną ochotę na seks!

Afrodyzjaki dla mężczyzn

Jednymi z najsilniejszych afrodyzjaków, które działają na mężczyzn, są owoce morza. Ostrygi oraz krewetki, dzięki temu, że zawierają dużo cynku, fosforu, potasu oraz magnezu, zwiększają poziom testosteronu we krwi, wpływając na zwiększoną pobudliwość seksualną Panów. Podobne działanie wykazują pestki słonecznika oraz dyni. Jeśli chcesz rozbudzić zmysły swojego mężczyzny, możesz użyć w kuchni przypraw uznawanych za afrodyzjaki: gałki muszkatołowej oraz imbiru, albo urozmaicić posiłek o owoce wzmacniające pożądanie, takie jak arbuz, morele lub brzoskwinie. Mistrzowie sztuki kochania jako najsilniejszy środek na potencję dla Panów zalecają spożywanie imbiru z dodatkiem miodu, cynamonu, goździków i gałki muszkatołowej. Opcji jest wiele!