Bielizna, jaką lubią mężczyźni, często jest określana, jako dwa sznurki imitujące stringi i przeźroczyste biustonosze. Jednak nic bardziej mylnego. Męskie upodobania są zdecydowanie bardziej wyszukane.

Miejsce na wyobraźnię

Stringi są odważne i odsłaniają wszystko, nie pozostawiając miejsca na wyobraźnię. Powszechna opinia o tym, że jest to bielizna, jaką lubią mężczyźni, wcale nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Wszystko przez to, że stringi odsłaniają wszystko i są w zasadzie najlepszym rozwiązaniem dla tych, którym zależy jedynie na przysłowiowym „podaniu wszystkiego na talerzu”.

Znacznie większą aprobatą cieszą figi oraz koronkowe szorty. Wszelkie dziewczęce ozdoby, takie jak wstążki, kokardki bądź delikatne kwiatuszki również cieszą się uznaniem panów. Zgodnie z ich opinią pozwala to na podkreślenie kobiecości partnerki i rozbudza emocje.

Bielizna, jaką lubią mężczyźni – biustonosz

Panowie są największymi fanami kobiecych piersi. Zwracają na nie szczególną uwagę, nawet przy pierwszym poznaniu. Właściwie można śmiało stwierdzić, że mimowolne najpierw poświęcają więcej czasu na przyjrzenie się biustowi, a dopiero potem twarzy. Mogą robić to świadomie lub też nie, ale naukowcy tłumaczą wszystko instynktem.

A jak to jest ze stanikami? Do tych ulubionych nie należą już te mocno zabudowane oraz dające miejsce na domysły. Tutaj zdecydowanie rządzą koronki i przeźroczystość. Panowie twierdzą też, że najlepszy stanik to taki, który się łatwo ściąga. Jeśli więc chcesz sprawić przyjemność swojemu mężczyźnie, zdecyduj się na coś oczywistego w rozpięciu. Nie skazuj partnera na bezlitosne tortury.

Erotyczne przebieranki

A co z bielizną do zadań specjalnych? Mowa oczywiście o wszystkich przebraniach pielęgniarek, nauczycielek czy pokojówek albo skórzanych wariantach na wyjątkowe pikantne okazje. One również działają niesamowicie na męskie zmysły. Jeśli jednak nie czujesz się pewnie w takim stroju, zrezygnuj z niego. Będzie widać, że zamiast dodawać Ci pewności siebie, jedynie ją odbiera. Jeżeli będziesz czuć się w nim seksownie i ponętnie, nie ujdzie to uwadze Twojego mężczyzny. Panowie uwielbiają pewne siebie kobiety, świadome swojej atrakcyjności…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here