Co działa jak afrodyzjak?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz czegoś, co działa jak afrodyzjak i sprowokuje partnera do seksu? Rozwiązania są bliżej, niż myślisz. Zobacz, co możesz wykorzystać, aby ochota na seks było nie do powstrzymania…

Owoce morza na kolację we dwoje

Afrodyzjak sprawia, pożądanie względem drugiej osoby się zwiększa. Nie może jednak stworzyć zupełnie nowego uczucia, dlatego afrodyzjaki są polecane głównie dla początkujących par, ale też tych z większym stażem. Ich odpowiednie dobranie sprawi, że w Waszej sypialni zrobi się naprawdę gorąco i nie będziecie mogli się od siebie oderwać.

Idealnie sprawdzą się więc owoce morza. Zawierają one białko i wiele cennych minerałów. Poza tym cynk, który w sobie mają, sprawia, że zmysły się wyostrzają, a odporność się wzmacnia. Również jod bywa tutaj pomocny, ponieważ reguluje gospodarkę hormonalną. Jeżeli więc nie masz pomysłu na romantyczną kolację z Twoją drugą połówką, bezdyskusyjnie wybierzcie się na owoce morza! Niektóre ich kształty oraz zapach potrafią być bardzo dwuznaczne i prowokować do sprośnych żartów…

Słodkość, która działa jak afrodyzjak

Innym, równie dobrym pomysłem na afrodyzjak jest ponadczasowa czekolada, którą kochamy wszyscy. Poprawia ona humor, a jako afrodyzjak najlepiej sprawdzi się ta gorzka. Potrafi ona pobudzić zmysły zwłaszcza wśród pań. Warto też wspomnieć, że niegdyś przyjęcie czekolady w prezencie przez kobietę oznaczało, że jest ona chętna do odbycia stosunku z ofiarodawcą.

Co więcej, czekoladę można też wykorzystać do kuszącej gry wstępnej. Jej płynna forma idealnie nadaje się do zlizywania z ciała partnerki lub partnera. To zadziała podwójnie na zmysły i da Wam nieopisaną rozkosz.

Olejki eteryczne do zadań specjalnych

Jeżeli chcesz rozpalić zmysły partnera, zdecyduj się na odpowiedni olejek eteryczny, który działa jak afrodyzjak. W przypadku pań najlepiej sprawdzi się jaśmin czy róża, a panowie szczególnie reagują na drzewo sandałowe i kwiat muszkatołowy.

Olejków wykorzystaj do zmysłowego, długiego masażu. Już samo ocieranie się o drugą osobę w jednoznaczny sposób rozbudzi pożądanie, a wybór dobrego olejku eterycznego sprawi, że chęć na seks będzie jeszcze większa i co więcej, doznania intensywniejsze. Warto zatem spróbować i zabrać do sypialni te prowokujące zapachy.