Co zniechęca mężczyznę do seksu?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Co tak naprawdę wpływa na to, że kobieta odstrasza mężczyznę od stosunku z nią? Nie chodzi tutaj o wygląd zewnętrzny kobiety, ale zachowania partnerki, które są negatywnie postrzegane przez Panów.

„Nie ma takiej rzeczy, która mnie zniechęci do tego, żeby iść z atrakcyjną kobietą do łóżka” – to stwierdzenie coraz bardziej traci na aktualności. Kobiety często nie wiedzą jakiego rodzaju seksu potrzebują ich partnerzy. Największymi przyczynami nieudanego stosunku lub nieusatysfakcjonowania mężczyzn z doznań seksualnych są:

  • Mężczyźni nie lubią, gdy partnerka w momencie zbliżenia zachowuje się jakby była księżniczką, czyli oczekuje pieszczot nie dając nic od siebie.
  • Kobieta powinna pokazywać partnerowi, że zależy jej na udanym stosunku, wydając z siebie np. odgłosy.
  • Faceci lubią eksperymentować, nie podoba im się jak panie wolą szybki seks bez żadnych nowych doznań.
  • Mężczyźni lubią, gdy kobieta jest zainteresowana seksem w różnych miejscach, ni tylko i wyłącznie w łóżku.
  • Kobiety często, gdy się rozbierają, gaszą światło, nie jest to pozytywnie postrzegane przez panów.