Czego pragną kobiety – 10 praktycznych wskazówek jak obchodzić się z płcią piękną

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Czego pragną kobiety? Jakie są ich oczekiwania wobec partnera? Jak obchodzić się z płcią piękną? Poznaj 10 praktycznych wskazówek!

Czego pragną kobiety?

Czego pragną kobiety? Czego poszukują? Co im się podoba? Jak się z nimi obchodzić? Przedstawiamy 10 praktycznych wskazówek, które potrafią Ci lepiej zrozumieć płeć piękną i jej wymagania wobec mężczyzn.

Zapewnij jej bezpieczeństwo

Kobiety szukają podświadomie u mężczyzn takich zachowań, które będą świadczyć o tym, że u boku danego faceta będą się czuły bezpiecznie. Bezpieczeństwo to dotyczy zarówno stabilizacji finansowej, jak i wierności.

Zaimponuj zaradnością

Kobiety poszukują mężczyzn, którzy są pewni siebie, mają cechy charakteru lidera i potrafią o siebie zadbać. Facet, który ma przez cały tydzień pustą lodówkę, ciągle zmienia prace i popada w wiele przypadkowych znajomości, zaimponuje jedynie studentkom pierwszego roku.

Nie mów, tylko czyń

Kobietom imponują mężczyźni, którzy zamiast wiele obiecywać, czynią. Okazują im zainteresowanie, porywają w piękne miejsca, obdarowują drobnymi symbolicznymi podarunkami i poświęcają im czas.

Włącz emocje

Seks jest świetny i kobiety również go uwielbiają, ale bez bezpieczeństwa emocjonalnego satysfakcja jest o wiele mniejsza. Nie bój się okazywać emocji, mów o tym, co czujesz i bądź uczuciowy wobec Niej!

Imponuj jej umiejętnościami i pasjami

Zaradny mężczyzna, to osoba, która dba o swój rozwój i pasje. Kobietom imponują mężczyźni, którzy doszli do czegoś w życiu i wytrwale pracowali na swój sukces.

Porzuć nałogi

Skłonność do hazardu lub nadużywania alkoholu to cecha, która potrafi zrazić nawet wtedy, gdy mężczyzna jest niesamowicie atrakcyjny fizycznie.

Zadbaj o swój wygląd

Czego pragną kobiety? W tym całym wyścigu o partnera wygląd jest dla nich nieco mniej ważny, ale warto zadbać o swoją cerę, pracować nad swoim ciałem i ubierać się schludnie – jeśli nie dla kobiety, to dla siebie.

Zaskakuj ją

Każdy lubi niespodzianki, kobiety tym bardziej. Bądź kreatywny i nie sprowadzaj każdego wspólnego wieczoru do kolacji i seksu.

Nie traktuj jej jak kury domowej

Związek partnerski opiera się na kooperacji – partnerzy powinni dzielić się obowiązkami. Nie traktuj swojej kobiety jak sprzątaczki, kucharki i gejszy w jednym, powinniście się dzielić obowiązkami po równo!

Wysłuchaj jej

Kobiety oczekują od partnera tego, by móc bez skrępowania się przed nim wygadać. Mimo że styl rozmawiania obu płci znacznie się od siebie różni – mężczyźni rozmawiają bardziej rzeczowo, a kobiety emocjonalnie, postaraj się zawsze wysłuchać tego, co kobieta ma do powiedzenia.