Czerwona koronkowa bielizna – dlaczego faceci za nią szaleją?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Seksowna bielizna to coś, czemu mało który facet może się oprzeć. Jaka bielizna najbardziej kręci facetów? Co sprawia, że czerwona koronkowa bielizna robi tak piorunujące wrażenie na mężczyznach?

Czerwona koronkowa bielizna – dlaczego to tak jara facetów?

Atrakcyjna kobieca bielizna działa niesamowicie na wyobraźnię facetów. Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego satynowe stringi, koronkowe figi i pasy do pończoch bardzo mocno na nich oddziałują. Zwłaszcza jeśli są w kolorze czerwonym.

Dlaczego czerwień? To kolor symbolizujący namiętność i silne emocje, działający na facetów jak afrodyzjak. Jeśli dodatkowo bielizna zawiera koronkowe elementy lub ozdobniki (np. prześwity, kokardki) – to takie figi przepięknie podkreślają kształty kobiecego ciała.

Kobiety będące w związkach często po jakimś czasie przestają dbać o to, by nosić ładną i seksowną bieliznę. To duży błąd, który wpływa nie tylko na namiętność między partnerami, ale także na kobiecość i świadomość własnego ciała.

Nieestetyczna bielizna może skutecznie odebrać ochotę na seks. Dotyczy to zarówno jej kroju, jak i koloru. Warto nosić takie majteczki, które podkreślają pośladki i są wygodne, ale zarazem seksowne. Nawet jeśli nie spodziewasz się w najbliższym czasie randki, zamień bawełniane majtki na coś seksowniejszego – wtedy Ty sama poczujesz się lepiej z własnym ciałem!

Czerwona koronkowa bielizna – co kolor bielizny mówi o kobiecie?

Kolory, które najbardziej podobają się facetom, to czarny, czerwony oraz biały. Gdy mężczyźni kupują swoim kobietom bieliznę na prezent, zazwyczaj decydują się na te dwa pierwsze wymienione kolory, zarówno jeśli chodzi o majteczki, jak i biustonosze. Kolory, które nie podobają się facetom to jaskrawe barwy, typu zieleń, żółć, pomarańcz. Takie kolory są dobre dla nastolatek, a nie dla dojrzałych i pewnych siebie kobiet.

Odłóż kompleksy na bok i zaskocz swojego partnera!

Warto zadbać o bieliznę, nie tylko po to, by zaspokoić partnera, lecz także po to, by samej czuć się każdego dnia atrakcyjnie! Twój stanik nosi już ślady zużycia lub jest lekko potargany? Wyrzuć go! Twoje majteczki nie są już tak kolorowe, jak kiedyś? Zainwestuj w nowe!

Jeśli chcesz zaskoczyć partnera, odłóż kompleksy na bok i ubierz się co jakiś czas w seksowne pończochy. Gwarantujemy, że będziecie mieć oboje upojną i niezapomnianą noc!