Czy iść do łóżka na pierwszej randce?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Seks jako temat tabu, w większości przypadków jest uważany za coś nie do końca dobrego. Pierwsza randka to czas, kiedy poznajesz swojego partnera i zaczynacie się przed sobą otwierać, czy pójście do łóżka może to wszystko zniszczyć, czy jednak polepszyć?

Osądzanie

Jeśli nawet mamy ochotę na seks podczas pierwszej ranki, nie mówimy o tym i staramy się, aby do tego nie doprowadzić. Robimy to podświadomie z obawy przed osądzaniem, boimy się, że ktoś mógłby się o tym dowiedzieć i źle o nas pomyśleć. Zastanówmy się, czy tak naprawdę zależy nam na opinii innych, czy może lepiej skupić się na sobie i swoich potrzebach? Jeśli czujemy chemie i ogromne pożądanie do drugiej osoby to dlaczego nie damy upustu naszej potrzebie i pójdziemy do łóżka na pierwszej randce.

Dopasowanie

Dla wielu osób dopasowanie seksualne to pierwszorzędna rzecz, jeśli chodzi o związek. Dlatego pierwsza randka wiąże się dla nich nie tylko z poznaniem drugiej osoby, a także sprawdzeniem, czy w sprawach łóżkowych wszystko współgra. Ważne jest, aby dwie osoby chciały tego samego, jeśli oboje stwierdzicie, że chcecie uprawiać seks, zróbcie to, żadne z was nie powinno czuć się wykorzystane.

Uczucia

Od najmłodszych lat, jesteśmy uczeni, że najpierw powinno pojawić się uczucie, a dopiero potem seks. Przez takie podejście wiele osób, czeka z seksem do póki nie pojawi się prawdziwa miłość, oczywiście nie ma w tym niczego złego, chyba, że przez czekanie na uczucie blokujemy siebie i nie dajemy sobie szansy na to, aby zaznać przyjemności jaką niesie seks. Z drugiej strony, czasami nie chcemy iść do łóżka, ponieważ boimy się, że druga osoba się w nas zakocha, a nam chodzi tylko o zaspokojenie swoich potrzeb.

Łatwa?

Kobiety boją się iść do łóżka na pierwszej randce, ponieważ uważają, że druga strona pomyśli o nich, że są łatwe i w ten sposób przekreślą szanse na wspólną przyszłość. Prawda jest tak, że osoba dorosła sama decyduje o swoim życiu i jeśli masz ochotę na seks to po prostu to zrób, nie myśl o tym, czy wypada, czy nie, tylko kieruj się instynktem.

Daj znać w komentarzu, jakie jest Twoje zdanie odnośnie seksu na pierwszej randce! 🙂