Dlaczego mężczyźni lubią pupy

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Obsesja mężczyzn na punkcie kobiecych pośladków nie jest czymś zupełnie nowym. Mężczyźni zwracają na tą część kobiecego ciała, tak samo często, jak na piersi czy wąską talię ponieważ są to od wielu wieków wskaźniki płodności kobiety.

Wielkość pośladów

Zdania na ten temat są podzielone. Jedni lubią duże, kształtne pupy, z kolei jest grupa mężczyzn, która widzi urok w małych, zgrabnych pośladkach. Duża pupa jest bardziej apetyczna pod względem estetycznym i daję więcej przyjemności jeśli chodzi o kwestię dotykową. Większość mężczyzn uważa, że nie ma niczego bardziej kobiecego od obfitych kształtów. Dlaczego mężczyźni lubią pupy? A to dlatego, że mogą je dotykać, podziwiać i pieścić. Są także przeciwnicy dużych pośladków, którzy twierdzą, że pośladki powinny być bardziej wydatne od męskich, wygimnastykowane, ale nie za duże. Silniejsze i szersze biodra sa oznaką większej wytrzymałości. A to przekłada się na życie seksualne. Mając taką partnerkę mężczyzna może zapomnieć o nudzie i rutynie w pozycjach. Mężczyźni szczególnie lubą widok pośladków podczas zbliżeń, które odbywają się od tyłu. Naukowcy twierdzą, że fascynacja tego typem figury nie wynika z wielkości pupy, ale z krzywizny kręgosłupa, jaki rysuje się przy takiej sylwetce.

Pośladki Kim Kardashian

Obecnie panuje moda na figurę z dużą pupą. Ten trend zawdzięczamy światowej celebrytce, jaką jest Kim Kardashian. Promuje ona właśnie taki typ urody. Jak wszyscy wiemy celebrytka pokusiła się o operacyjne powiększenie swoich pośladków. Efekt takiej manipulacji w ludzkie ciało jest niebezpieczny i niesie ze sobą duże ryzyko. Dziewczyny, które marzą o dużym rozmiarze swojej pupy sięgają po różne sposoby. Najpopularniejszym z nich jest aktywność fizyczna. Bardzo popularne są ćwiczenia, które kształtują i modelują pośladki. Najlepszym sposobem jest wyposażenie się w hantle, obciążniki i gumy, które zwiększą efekty naszych ćwiczeń. W internecie są dostępne badania, które mówią o tym, że posiadaczki większych pup są inteligentniejsze i mniej podatne na przewlekłe choroby porównując z kobietami o przeciętnym rozmiarze pośladków. Kobiety z dużą pupą częściej mają niższy poziom cholesterolu. Więc można byłoby wyciągnąć następujące wnioski iż choroby serca i cukrzyca nie są powodem do obaw dla pań, które mają większe, naturalne pośladki. Badania pokazały także, że kobiety z szerszymi biodrami rodzą mądrzejsze dzieci. Jest to związane z większą ilością kwasów omega – 3, które są odkładane w pośladkach, a jak wiadomo te kwasy tłuszczowe wspomagają rozwój mózgu.