Erotyczne książki, które rozbudzą Twoją wyobraźnię

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Szukasz nowych pozycji na półkę z książkami erotycznymi? Chcesz rozbudzić wyobraźnię swoją lub partnera i poprawić jakość waszego życia seksualnego? Warto się zainspirować literaturą erotyczną! Sprawdź, co polecamy!

Erotyczne książki, które rozbudzą Twoją wyobraźnię

Gwiazdor

Książka Laurelin Paige i Sierra Simone jest elektryzującym dziełem z dziedziny powieści erotycznych. Jeśli szukasz love story przepełnionego dzikim, szalonym, namiętnym seksem i lubisz erotyczne książki, to Gwiazdor na pewno dostarczy Ci dużo satysfakcji i rozgrzeje do czerwoności.

Fanny Hill. Wspomnienia kurtyzany

Książka z serii Arcydzieł Literatury Światowej autorstwa Johna Cleland powstała w XVIII wieku, budziła ogromne kontrowersje i była zakazana w wielu krajach. Wydanie, które ukazało się w języku polskim, jest oryginalne, niepoprawiane przez autora, cenzorów oraz tłumaczy i z pewnością zainteresuje pasjonatów literatury erotycznej, czy nawet pornograficznej.

Książki Grahama Mastertona

Słynny brytyjski pisarz Graham Masterton ma na koncie nie tylko bestsellerowe horrory, ale i liczne poradniki erotyczne. Jeśli szukasz inspiracji lub potrzebujesz porady jak rozbudzić na nowo ogień w związku, warto sięgnąć po erotyczne książki Mastertona takie jak Magia Seksu, Tajemnice erotycznych gier i zabaw, czy Erotyczne sny i ich interpretacja. W tych seks-poradnikach można znaleźć wiele ekscytujących pomysłów, nowe techniki, a nawet ćwiczenia fizyczne, które pozwolą na intensywniejsze przeżywanie intymnych doznań.

Seksturysta

Bohaterem książki Adama Amblera jest turysta podróżujący po Indonezji w poszukiwaniu miłości. Autor opisuje w niej swoje seks turystyczne przygody z przypadkowo napotkanymi kobietami. Książka nie tylko pobudza zmysły, ale i skłania do refleksji nad własnymi żądzami i ewolucją dzisiejszych związków.

Dziennik nimfomanki

Historia autobiograficzna napisana przez Valerie Tasso jest obfita w bulwersujące sceny i przesiąknięta erotyzmem. Główna bohaterka ciągle szuka nowych doznań i nawiązuje przypadkowe, jednorazowe przygody z nieznajomymi mężczyznami. Tak naprawdę, jedynym czego szuka, jest miłość. Warto sprawdzić tę lekturę, a także filmy, które powstały na jej podstawie.

Pachnidło

Dlaczego na liście znalazło się również Pachnidło Patricka Suskinda? Ze względu na zmysłowy, metafizyczny charakter od pierwszej do ostatniej strony oraz przygniatające do podłogi zakończenie. Może nie jest to pozycja z kategorii dzieł erotycznych, ale zdecydowanie rozbudza zmysły, wciąga i intryguje!