Jesteście w długoletnim związku i zauważyliście, że kiedyś było inaczej? W Wasz związek wkradła się rutyna i monotonia, a sprawy łóżkowe już Was w zasadzie nie dotyczą? Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście „tak”, to ten artykuł skierowany jest właśnie do Was.

Przedstawiamy w nim najciekawsze – naszym zdaniem – propozycje gadżetów erotycznych, które sprawią, że w Waszym związku znowu zaiskrzy. Udowodnimy Wam, że seks jest nie tylko dla młodych, ale także dla osób będących w wieloletnim związku, że możecie być aktywni seksualnie nawet po 20 latach znajomości! 

Dzisiaj gadżety erotyczne to już nie tylko wibratory dla samotnych kobiet. Coraz częściej sex zabawki są wykorzystywane przez pary, które chcą urozmaicić swoje życie erotyczne. Szacuje się, że blisko 40% par przynajmniej raz w życiu bawiło się jakąś sex zabawką. 

1Bielizna erotyczna – rozbudź jego zmysły

Bielizna erotyczna to propozycja dla pań, które chcą pobudzić swojego partnera do działania. Nie ma chyba faceta, którego nie kręci widok kobiety w kuszącym, uwodzicielskim stroju. Ponętna bielizna prowokuje i co najważniejsze – pobudza wyobraźnię. Zmysłowe body, stringi, pończochy czy stanik z całą pewnością rozpalą Twojego faceta.

Wstecz