Gra wstępna zaczyna się rano

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Nie ma określonego czasu na grę wstępną. Wszystko zależy od sytuacji. Czasem może trwać kilka minut, a czasem zaczyna się już z samego rana. Jak dzięki niej podkręcić atmosferę w sypialni?

Pikantna kąpiel

Wróciliście z pracy i jesteście zmęczeni. To jednak nie przekreśla planów na romantyczny, pełen emocji wieczór. Wspólna kąpiel z pewnością pobudzi Wasze zmysły, a odpowiednia atmosfera doda rumieńców. Przede wszystkim, nigdzie się nie spieszcie. Wchodząc do wanny, przygotujcie świece, zróbcie sobie więcej piany i zrelaksujcie się. Namydlajcie swoje ciało powoli, długimi ruchami, nie spuszczając z siebie oka. Od razu poprawi Wam się samopoczucie, a ręce zaczną szukać siebie nawzajem. Kilka kropelek esencjonalnych olejków do kąpieli, z pewnością uprzejmi Wam ten wspólnie spędzany czas.

Rozluźniający masaż

Masaż jako gra wstępna potrafi zdziałać cuda. Nie musi być perfekcyjnie wykonany, liczy się bliskość drugiej osoby oraz to, że dotyka nas właśnie ona. Powolne, delikatne i okrężne ruchy pozwolą na rozluźnienie się ciała. Żeby masaż był jeszcze intensywniejszy, idealnie sprawdzą się specjalne oliwki i olejki o przyjemnym, pobudzającym zapachu. Zacznij od górnych partii ciała swojego partnera. Okrężnymi ruchami masuj kark, przestrzeń między łopatkami, po czym nieśpiesznie zjeżdżaj coraz niżej. Łagodne uciskanie i podszczypywanie będzie miłym zaskoczeniem dla drugiej osoby oraz podziała podniecająco. W ten sposób schodź coraz niżej, aż po stopy, chociaż nie wiadomo czy partner pozwoli Ci dokończyć masaż…

Wszystko zaczyna się w głowie

Dobre relacje w łóżku, podniecenie oraz przyjemność przeważnie zależą od naszego nastroju. Jeżeli on jest zły, będzie miał wyraźny wpływ na jakość uprawianego seksu. Nieraz może być tak, że partner lub partnerka jest w złym humorze. Warto więc zadbać o niego już w pierwszej chwili po przebudzeniu.

Pikantne, niekoniecznie długie smsy po wyjściu do pracy lub przelotny pocałunek w szyję, gdy jeszcze jesteście w domu, może podkręcić atmosferę. Regularne nakręcanie siebie nawzajem w trakcie dnia, doprowadzi do tego, że gdy już spotkacie się ponownie w domu, będziecie mieli ochotę się na siebie rzucić. Często drobne gesty lub przelotne spojrzenia mogą zdziałać więcej, niż się tego spodziewasz. Najlepiej znasz swojego partnera, więc dobrze wiesz, co zrobić, żeby sprawić mu przyjemność.

Przełam rutynę

Dobrym pomysłem jest też pokazanie się swojemu partnerowi od innej strony. Z reguły uległe kobiety zrobią wrażenie, jeśli nagle same wsadzą rękę swojego faceta pod sukienkę lub zwiążą jego dłonie i same zaczną go pieścić. Podobnie działa to w drugą stronę. Mężczyźni, którzy nie przejawiają wulgarnych, może nawet trochę brutalnych zachowań, zaskoczą swoją kobietę, przyciskając ją do ściany i namiętnie całując w szyję, czy bezceremonialnie unosząc i sadzając na blacie w kuchni. Idealna gra wstępna jest wtedy, gdy partner zdobywa się na rzeczy, niekoniecznie zgodne z jego naturą, które zaskakują.