Jak całować dziewczynę?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Gdy jesteś na randce z kobietą i wszystko układa się po twojej myśli, w pewnym momencie dochodzi do pocałunku. Decyduje on o tym czy między wami będzie coś więcej.

Dobry pocałunek spowoduje, że kobieta będzie o tobie marzyć jak nigdy wcześniej. Jeżeli źle go wykonasz dziewczyna może już więcej nie chcieć mieć z tobą nic do czynienia.

Wiadomym jest, że każda kobieta lubi inny pocałunek. Jest jednak jeden wspólny element w tej kwestii, łączący wszystkie kobiety. Kiedy są one całowane przez mężczyznę bardzo cenią sobie namiętność i zaangażowanie.

W tym artykule znajdziesz cenne wskazówki, które pomogą ci całować dziewczynę w taki sposób, aby czuła ona twoje pożądanie.

Musisz wykorzystać otoczenie

Wiadomo, że nie zawsze będziesz miał możliwość znaleźć idealne miejsce. Warto jednak wiedzieć, w jaki sposób je wykorzystać, gdy się trafi. W ten sposób możesz u kobiety pozostawić stały ślad w pamięci.

Gdy będziesz z dziewczyną w parku jesienią i dostrzeżesz zachód słońca koniecznie złap ją za rękę, przytul ją mocno i delikatnie pocałuj. Zaplusujesz nie tylko za spontaniczną reakcję, ale także za świetne otoczenie. Wydarzenie to będzie dla niej na tyle emocjonujące, że będzie chwaliła Cię każdej swojej koleżance.

Pamiętaj o właściwym użyciu rąk

Wbrew pozorom ręce są tak samo ważne jak usta. Poniżej przedstawiamy sposoby na ułożenie rąk podczas pocałunku:

– dziewczyny bardzo lubią jak pieścisz jej kark powoli

– bardzo ważne jest aby objąć jej twarz obiema dłońmi

– jedną ręką możesz podtrzymać jej podbródek.

– bardzo delikatnie możesz do tyłu odrzucić jej włosy

Pokaż jej swoją energię

Jest to bardzo trudny element. Ciężko jest bowiem pokazać energię w trakcie pocałunku. Powinieneś całować dziewczynę głęboko i namiętnie, tak aby uwierzyła, że jest jedyną kobietą na której ci zależy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest także przerwanie pocałunku w celu spojrzenia głęboko w oczy. Bardzo dobrze by było, jakbyś zbliżył się do dziewczyny tuż przed pocałunkiem na taką odległość, aby twoje i jej usta znajdowały się jak najbliżej

siebie. Pod żadnym pozorem nie całuje jej od razu. Napięcie między wami musi narastać przynajmniej przez kilka sekund, abyś mógł położyć swoje usta na jej.

Nie całuj tylko ust

Nie skupiaj się tylko i wyłącznie na całowaniu jej ust. Możesz delikatnie pocałować również płatki jej uszu, policzki, łuki brwiowe, albo tylko jedną wargę. Zaplusujesz jej również, gdy będziesz całował szyję, obojczyk, ramiona, ręce oraz nadgarstki. Bez względu na to czy wsuwasz język w celu polizania jej wargi, czy rozchylasz usta aby objąć nimi część jej skóry powinieneś udowodnić jej swoim zachowaniem, jak bardzo ją pragniesz.

Cztery ważne wskazówki, zapamiętaj!

Nie możesz ssać jej warg, ani języka

– Twój język powinien być delikatny i rozluźniony Doprowadź do sytuacji, aby jej język raz na jakiś czas szukał twojego.

– Pod żadnym pozorem nie gryź jej w wargi ani w język. Jedynym odstępstwem od tej reguły jest wyraźny znak, że jej się to podoba.

– Twoja  uwaga nie może cały czas skupiać się na jej ustach, czy jednej wardze. Musisz wsunąć język w jej usta tak aby móc masować jej język.