Na czerwonym dywanie można zabłysnąć nie tylko kreacją. Wiele gwiazd i celebrytek z chęcią eksponuje swoje atuty w postaci kobiecych krągłości, długich nóg i pięknych, jędrnych piersi. Które gwiazdy mają się czym pochwalić, jeśli chodzi o biust? Poznajmy najpiękniejsze dekolty w show-biznesie!

Najpiękniejsze dekolty w show-biznesie – gwiazdy zagraniczne

  • Eva Longoria – drobniutka Longoria to kobieta o idealnych proporcjach ciała i pięknej twarzy. Aktorka chętnie eksponuje swoje walory i zachwyca dekoltem, zarówno na ekranie, jak i poza nim! Latynoskę można było ostatnio zobaczyć w produkcjach filmowych, takich jak All-Star Weekend oraz Overboard.
Eva Longoria
Źródło zdjęcia: www.customcelebritydresses.com
  • Scarlet Johansson – gwiazda znana z takich filmów jak Avengers, Ghost in the Shell, czy Vicky Christina Barcelona lubi eksponować swoje kobiece walory. I słusznie! Dziewczęcy wdzięk, ponętne wargi i duży, jędrny biust to znak rozpoznawczy aktorki!
Scarlet Johansson
Źródło zdjęcia: www.premiere.fr
  • Katy Perry – wokalistka może się pochwalić nie tylko potężnym głosem, ale i dużym biustem. Kreacje Perry są projektowane w taki sposób, by jak najlepiej pokazać atuty jej kobiecego ciała. Gwiazda często pojawia się na galach w sukniach z głębokim dekoltem i zaskakuje pięknymi strojami na scenie.
Katy Perry
Źródło zdjęcia: www.popsugar.co.uk
  • Jennifer Lopez – latynoamerykanka zdecydowanie ma co pokazywać! Mimo upływu lat Lopez jest wciąż piękna i kusi ponętnymi kształtami, w tym także wspaniałym biustem. Nie ma to, jak dobre geny! Aktorkę można będzie za niedługo zobaczyć w filmie Second Act (Teraz albo nigdy).
Jennifer Lopez
Źródło zdjęcia: www.muzyka.dziennik.pl
  • Amber Rose – kontrowersyjna wytatuowana celebrytka wie, jak wyeksponować swoje kształty. Modelka często pojawia się w telewizyjnych programach i mimo że sama nie zrobiła dużej kariery muzycznej jako wokalistka, to jest znana z romansowania ze słynnymi raperami.
Amber Rose
Źródło zdjęcia: www.hollywoodlife.com

Najpiękniejsze dekolty w show-biznesie – polskie celebrytki

Kasia Skrzynecka
Źródło zdjęcia: www.film.interia.pl

Wśród polskich gwiazd również nie brak pięknych dekoltów. Najpiękniejsze dekolty w show-biznesie prezentują między innymi: Iza Miko, Kasia Skrzynecka, Doda, Edyta Herbuś i Maja Sablewska. Pięknym biustem mogą się pochwalić również Ewa Farna, Anna Mucha oraz Agnieszka Kaczorowska. Polskie gwiazdy zachwycają urodą nie tylko na ekranie, ale i również na wybiegach i galach, prezentując całemu światu zadbane, jędrne i bardzo atrakcyjne ciała.

Ewa Farna
Źródło zdjęcia: www.muzyka.interia.pl