Wielokrotny orgazm to kobiecy fenomen i zjawisko, które występuje o wiele częściej, niż Ci się wydaje. Jak do niego doprowadzić? Jak mieć wielokrotny orgazm? Zapraszamy do lektury!

Czym jest wielokrotny orgazm? Czy występuje u mężczyzn?

Wielokrotny orgazm to kobiecy fenomen i zjawisko, które występuje u prawie 50% kobiet na całym świecie. Panowie również mogą go doświadczać, ale w mniejszym stopniu. Podczas gdy mężczyzna w trakcie jednego stosunku może dojść dwa razy, kobiety mogą przezywać uniesienie aż sześciokrotnie! Jak mieć wielokrotny orgazm?

Jak mieć wielokrotny orgazm? Jak wywołać u partnerki wielokrotny orgazm?

Według badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców droga do wielokrotnego orgazmu nie jest prosta, ale też nie jest niemożliwa do zrealizowania. Jak mieć wielokrotny orgazm?

  • W sztuce orgazmu dużą rolę odgrywa prawidłowe oddychanie – głębokie oddechy, angażujące przeponę mogą się przyczyniać do zwiększenia intensywności przeżyć
  • W łóżku ważne są urozmaicenia – nowe pozycje, gadżety, odrobina pikanterii – im więcej bodźców, tym większe szanse na wywołanie kolejnego pobudzenia
  • Podniecajcie się nie tylko tuż przed wejściem do sypialni. Gra wstępna powinna się ciągnąć nieco dłużej, na przykład od samego rana oraz w ciągu dnia, gdy jesteście w pracy!
  • Seksuolodzy podkreślają, że aby zwiększyć seksualną świadomość, poznać lepiej swoje ciało i osiągać więcej satysfakcji ze współżycia, pomocna jest masturbacja
  • Rozmawiajcie o swoich potrzebach i o tym, co lubicie i… róbcie to!

Sposoby na wielokrotny orgazm

Wielokrotny orgazm występuje częściej u starszych kobiet, świadomych swego ciała, seksualności i potrzeb. Dobrym sposobem do jego osiągnięcia może być stymulacja kobiecego ciała, a następnie przerwanie w krytycznym momencie, tuż przed tym, zanim osiągnie ona orgazm. Inny sposób to nieprzerywanie ruchów frykcyjnych po pierwszym orgazmie u partnerki i doprowadzenie jej w ten sposób do kolejnego.

Jakie są szanse na pojawienie się u partnerki wielokrotnego orgazmu? Wiele zależy od więzi łączącej kochanków, chemii, która jest pomiędzy nimi, oraz ich libido. Brytyjscy naukowcy uważają, że skłonność do wielokrotnego orgazmu jest uwarunkowana genetycznie. Jedno jest pewne – bliskość emocjonalna oraz poziom satysfakcji ze związku odgrywają tutaj dużą rolę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here