Jak podtrzymać erekcję bez leków?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

To pytanie zadaje sobie wielu mężczyzn. Jednak jest na to sposób! Możesz cieszyć się nabrzmiałym i twardym penisem znacznie dłużej dzięki pierścieniom erekcyjnym. Coraz więcej Polaków – szczególnie w średnim wieku – używa tego typu gadżetu i chwali sobie jego działanie. Co warto o nim wiedzieć?

Pierścienie erekcyjne są coraz bardziej popularne i nic w tym dziwnego. Potrafią zdziałać cuda w sypialni, gdy członek robi się nieposłuszny i zaczyna opadać. Mężczyźni rzadko się przyznają do swoich problemów z erekcją. Uważają ten fakt za wstydliwy i szukają różnych wymówek, by nie uprawiać seksu. A to już jest nie fair względem partnerki!

Dlatego właśnie dziś przedstawimy Wam, jak wybrać pierścień erekcyjny dla siebie i jak go używać.

Jak dobrać pierścień?

Aby kupić odpowiedni dla siebie pierścień erekcyjny, musisz wiedzieć kilka rzeczy o sobie i swoim ciele. Pokażemy Ci to krok po kroku!

  • najpierw zmierz średnicę penisa – aby wybrać dobry rozmiar pierścienia, będziesz potrzebował średnicy swojego penisa. Zwykle mierzy się ją na trzonie członka, zaraz nad jądrami. Są jednak i takie pierścienie, które ubiera się pod moszną, przytrzymują one wówczas penisa wraz z jądrami i wtedy potrzeba wielkości średnicy członka oraz moszny. Niezależnie od tego, który pierścień chcesz kupić i którą średnicę będziesz mierzył, musisz wiedzieć, jak to sprawnie zrobić. Wystarczy, że miarkę krawiecką owiniesz dookoła penisa, a otrzymany wynik (w milimetrach) podzielisz przed liczbę Pi, a więc 3,14.
  • teraz czas na wybór – wiesz już, po mierzeniu średnicy członka, który rodzaj pierścienia chcesz kupić – obejmujący sam trzon czy łapiący również mosznę. Ale pierścienie możemy podzielić jeszcze na kilka grup ze względu na ich budowę. Są pierścienie gładkie oraz z wypustkami, które dodatkowo łechtają różne części ciała. Są również pierścienie z wbudowanym wibratorem, które potęgują doznania seksualne zarówno podczas penetracji jak i podczas masturbacji.

Jak używać pierścienia erekcyjnego?

Pierścienie zostały stworzone po to, by sprawiać przyjemność, jednak przy niewłaściwym użytkowaniu mogą zrobić nam krzywdę. Warto wiedzieć, w jaki sposób się z nimi obchodzić – kiedy można ich używać, jak długo i z wykorzystaniem jakiego lubrykantu.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, musisz pamiętać, żeby Twój pierwszy raz z pierścieniem nie trwał dłużej niż 10 minut. To ważne, by nasz organizm oraz naszego penisa przyzwyczajać stopniowo do takich nowinek. Później, gdy zaczniemy współżyć przy użyciu pierścienia, możemy sobie pozwolić na dwa razy dłuższe igraszki. Zabronionym jest jednak spanie w takim pierścieniu czy noszenie go na co dzień. Może to przynieść złe skutki nawet dla serca.

Pamiętaj, by stosować pierścień wraz z lubrykantem – wówczas łatwiej go założysz na penisa oraz bezpieczniej z niego zsuniesz. Jeśli wybierzesz pierścień zrobiony z silikonu, pamiętaj, żeby stosować wyłącznie lubrykanty stworzone przy użyciu wody. Inne utrudnią jego ściągnięcie.

Tip: jeśli chcesz, żeby wrażenia z używania pierścienia erekcyjnego były jeszcze bardziej zmysłowe, wydepiluj do zera miejsca intymne!