Jak się ubrać na randkę?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Pierwsza randka to wyjątkowe i zapadające w pamięć obojgu spotkanie. Od tego, jakie pierwsze wrażenie wywrzesz na drugiej osobie, zależy, jak dalej potoczą się Wasze losy i czy spotkacie się ponownie. Jak zrobić dobre wrażenie? Jak się ubrać na randkę? Zapraszamy do lektury!

Jak się ubrać na randkę – porady dla niego

Wyglądaj schludnie, ale nie przesadzaj z elegancją

Jak się ubrać na randkę? W przypadku mężczyzn sytuacja wydaje się prosta. Podstawowa zasada to schludny i zadbany wygląd, dotyczy to przede wszystkim koszuli i butów! Panowie mają tutaj bardzo duże pole do popisu, nie należy jednak przesadzać ze zbytnią elegancją. Krawat lub muszka to odpowiedni dodatek na bal, lub elegancką imprezę, ale na randkę to lekka przesada!

Zadbaj o zapach

Kobiety są bardzo podatne na wrażenia zapachowe. Dobrze dobrane perfumy mogą zdziałać cuda! Postaw na zapachy piżma lub naturalnej zwierzęcej skóry, na randkę możesz założyć też skórzaną kurtkę, by wzmocnić efekt i przyciągnąć jej spojrzenie na dłużej! Uzbrój się w taki zapach, w którym sam czujesz się dobrze i męsko, a spotkanie na pewno przebiegnie po Twojej myśli.

Jak się ubrać na randkę – porady dla niej

Dostosuj ubiór do warunków pogodowych i okoliczności

Swój ubiór na randkę dostosuj do pory roku i warunków pogodowych. Latem świetnym rozwiązaniem będę przewiewne sukienki i lekkie spodnie, z kolei jesienią, czy zimą obowiązkowym ubraniem na randkę będą cieplejsze spodnie, rajstopy, szal, płaszcz lub czapka! Pamiętaj także o tym, by dostosować styl ubrania do okoliczności randki. Na spotkanie w zoo lub w wesołym miasteczku raczej nie warto ubierać drogich szpilek i eleganckiej sukienki!

Mieszaj ze sobą pastelowe kolory i koronki

Z modnych rozwiązań, warto mieszać ze sobą pastelowe kolory i koronki. Zarówno białe, jak i czarne koronkowe akcenty nadadzą Ci elegancji i kobiecości. Jeśli na zewnątrz jest chłodniej, dobrym wyborem będzie koronkowa sukienka i wysokie kozaczki, natomiast w sezonie letnim zrezygnuj z rajstop i postaw na letnie sandałki.

Nie tylko sukienki

Sukienka to nie jedyna opcja na udaną randkę. Warto iść zgodnie z duchem mody i zainwestować w wygodny kombinezon, który podkreśli Twoją talię i długie nogi lub założyć ulubione spodnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz czuć się wygodnie i komfortowo, ale wciąż kobieco, co na pewno przyczyni się do dobrego nastroju podczas spotkania.