Tarot Online

Jak uprawiać seks analny w bezpieczny i przyjemny sposób?

Seks analny to marzenie wielu facetów, jednak kobiety z reguły podchodzą do takich zabaw niechętnie. Jak zachęcić partnerkę? Co warto wiedzieć? Podpowiadamy jak uprawiać seks analny w bezpieczny i przyjemny dla obojga partnerów sposób!

Jak uprawiać seks analny – jak się do niego przygotować?

Seks analny to marzenie wielu mężczyzn, jednak do uprawiania w ten sposób miłości należy się odpowiednio przygotować. Najwięcej obaw budzą kwestie higieny, a także ryzyko sprawienia partnerce bólu. Stymulacja okolic odbytu potrafi dostarczyć wiele przyjemności, o ile partnerka jest odpowiednio rozluźniona.

Jak przygotować kobietę do seksu analnego?

Zanim przejdziecie do rzeczy, warto zrobić wiele podejść, np. zacząć od masażu odbytu palcami i pieszczenia go językiem. Aby nasza partnerka stopniowo przyzwyczaiła się do takich niecodziennych pieszczot, można zainwestować w specjalne korki analne lub koraliki i przed przejściem do penetracji bawić się w ten sposób. To, czy stosunek będzie udany i jak szybko uda Ci się nakłonić wybrankę na takie zabawy, w dużej mierze zależy od tego, jak bardzo Ci ufa. Jak uprawiać seks analny tak, by partnerzy mieli z niego przyjemność?

Jak uprawiać seks analny bezpiecznie i przyjemnie?

Do seksu analnego można wykorzystać wibrator, dildo oraz lubrykanty. Przed penetracją warto zrobić lewatywę, by zapewnić odpowiednio higieniczne warunki, jednorazowe zestawy są dostępne w każdej aptece. Pomocna może być także lampka wina, która pozwoli partnerce się rozluźnić. Gdy już dojdzie do penetracji, ruchy podczas seksu analnego powinny być delikatne i powolne, tak, by penetracja sprawiła przyjemność obojgu.

Warto użyć lubrykantów i nawilżaczy, by nie uszkodzić cieniutkich ścianek kobiecego odbytu. Po odbyciu stosunku analnego nie należy przechodzić do stosunku oralnego lub waginalnego, by nie roznosić bakterii z odbytnicy do innych części ciała.

Korzyści płynące z seksu analnego

Badania dowiodły, że seks analny chroni przed hemoroidami i wpływa pozytywnie na prostatę. Dodatkowym argumentem przemawiającym za rozpoczęciem takiego współżycia jest fakt, że kobiety, które uprawiają seks analny, częściej doświadczają orgazmu. Jeśli partnerzy się szanują i pilnują higieny w trakcie seksu analnego oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa, może to być świetne urozmaicenie dla tradycyjnego seksu!