Jak zagadać do dziewczyny przez internet

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Portale randkowe to świetne miejsce do poznawania nowych dziewczyn. Jak rozpocząć rozmowę z dziewczyną, która nas zainteresowała?

Początki

Jesteś już na takim portalu randkowym. Przeglądnąłeś setki profili dziewczyn, wybrałeś kilka lub kilkanaście, ale co dalej? Najważniejsze jest tak zwane zagadanie. Należy rozpocząć rozmowę w taki sposób, aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny. Aby chciała ona automatycznie odpisać. Mężczyzna musi mieć na uwadze, że atrakcyjna dziewczyna dostaje mnóstwo wiadomości codziennie od różnych mężczyzn. Część dziewczyn po prostu usuwa mało interesujące wiadomości. Tutaj istotna jest kreatywność i wzbudzenie zainteresowania drugiej strony. Wyróżnij swoją wiadomość, staraj się być wyjątkowy oraz oryginalny. Nie pisz tego co większość mężczyzn, typu: „Hejka, co słychać?” lub „Poklikamy”. Takie rozpoczęcie rozmowy wiąże się z kompletnym brakiem pomysłu na ciekawe zagajenie. Świadczy o powierzchownym i nudnym właścicielu tych słów. Dla kobiet, które ma to znaczenie w jaki sposób mężczyzna do niej zagada, tego typu rozpoczęcie konwersacji nie wchodzi w grę. W takim razie jak powinna wyglądać pierwsza rozmowa?

Pierwsza rozmowa

Na początku najlepiej nie pisać kobiecie długiej wiadomości. Celem pierwszej wiadomości jest wzbudzenie jej zainteresowania Twoją osobą. Długie wypracowanie nie są chętnie widziane. Wcześniej lepiej dokładnie przejrzeć profil kobiety, aby zapoznać się z tym co zamieściła. Czym się interesuje, co ją kręci, jak spędza wolny czas. Już same zdjęcia dużo mówią o kobiecie. W pierwszej wiadomości dobrze było wpleść małe spostrzeżenie na temat tego, co zauważyłeś na jednym ze zdjęć lub w jej opisie („masz piękną sukienkę na zdjęciu z wakacji” lub „to niespotykane, aby kobieta była fanką piłki nożnej). Dzięki temu nie pokazujesz kobiecie, że funkcjonuje u Ciebie zasada typu „kopiuj – wklej”. Istotne, aby kobieta czuła się swobodnie pisząc z Tobą. Ona z pewnością wyczuje niepewność i dystans do zawierania nowych znajomości. Pamiętaj, aby zadać kobiece na końcu jakieś pytanie. Rzadko kiedy kobiety przejmują prowadzenie w rozmowie. Na pewno nie na samym początku. Dlatego jeśli zostawisz wiadomość bez pytania, z pewnością ona nie będzie pewna co Ci odpisać. Jeśli poprowadzisz kobietę od początku we właściwym kierunku, ona zacznie za Tobą podążać. Przed wysłanie wiadomości upewnij się i przeczytaj ją jeszcze raz czy dokładnie i zrozumiale wszystko napisałeś. Czy nie ma błędów ortograficznych oraz czy nie brakuje kropek. Pamiętaj bądź naturalny i nie natrętny a wszystko pójdzie w dobrą stronę.