Jak zaimponować kobiecie?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jak zaimponować kobiecie już na pierwszym spotkaniu? Jakie cechy są najbardziej pożądane przez Panie? Jak zdobyć serce upragnionej kobiety? Zapraszamy do lektury!

Pokaż, że masz pasje

Facet, który jest interesujący, to taki facet, który sam ma zainteresowania. Kobiety lubią mężczyzn, którzy są aktywni fizycznie, oczytani lub zafiksowani na jakimś punkcie. Niezależnie od tego, czy to będzie kitesurfing, filmy anime, japońskie sztuki walki, czy sklejanie modeli samolotów, każda pasja, której się oddajesz z sercem, zrobi na kobiecie ogromne wrażenie. A jeśli podzielacie tę samą pasję, to tym łatwiej i szybciej zdobędziesz jej serce!

Okaż zainteresowanie jej pasjami

Aby zdobyć kobietę i jej zaimponować, nie należy mówić tylko i wyłącznie o sobie. Jesteś super i masz extra zainteresowania, ale udana relacja między dwojgiem ludzi i egoizm oraz samouwielbienie jednego z nich wykluczają się wzajemnie. Słuchaj tego, co kobieta ma do powiedzenia, zadawaj pytania i okaż zainteresowanie również jej pasjami, a spotkanie na pewno będzie udane.

Bądź spontaniczny, ale i rozsądny

Kobiety uwielbiają wariatów, ale tylko tych rozsądnych. Pokaż jej, że masz stałą pracę i myślisz poważnie o życiu, planujesz i realizujesz cele, ale też masz momenty, kiedy wariackość bierze nad Tobą górę. Zaimponuj tym, że zarządzasz swoim czasem tak, by mieć przestrzeń na obowiązki zawodowe i na szalone wypady dookoła świata, bez zawalania tych pierwszych.

Bądź gentlemanem

Dobre wychowanie to podstawa! W kontaktach z kobietami staraj się być szarmancki. Otwieranie drzwi do lokalu, czy samochodu oraz odsuwanie krzesła, to w dzisiejszych czasach niestety nieco wymarły zwyczaj. Bądź wobec niej czuły i grzeczny i traktuj ją z szacunkiem, a na pewno otrzymasz od niej to samo!

Bądź zabawny

Poczucie humoru to jedna z ważniejszych rzeczy, które decydują o tym, czy kobiety chcą z kimś być. Z towarzyskim mężczyzną zawsze jest dobra zabawa, a żarty, nawet te najgorszych lotów, potrafią rozładować napięcie i stres. Im więcej kobieta się śmieje w Twoim towarzystwie, tym lepiej dla Was!

Bądź sobą!

Ostatnia porada jest chyba najważniejszą ze wszystkich wymienionych. W tym całym szaleństwie i polowaniu na płeć piękną nie zapomnij, by być zawsze sobą. Nie rób i nie mów rzeczy, co do których nie jesteś przekonany lub ich nie lubisz. Nie staraj się zaimponować komuś na siłę. Jeśli do siebie nie pasujecie, to i tak nie będziecie razem szczęśliwi, więc nie ma co działać pod presją i próbować się komuś przypodobać wbrew własnemu „ja”.