Jak zaliczyć na pierwszej randce?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Jeżeli już na pierwszej randce zaiskrzyło między Wami, to jesteście na bardzo dobrej drodze do pierwszego wspólnego razu. Pociągacie się wzajemnie a napięcie między Wami wyczuwalne jest na odległość? Seks jest więc tylko kwestią czasu, po co na niego czekać. Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, jak zaliczyć na pierwszej randce, poniżej znajduje się kilka praktycznych podpowiedzi.

Zazwyczaj to mężczyzna przejmuje inicjatywę, szczególnie na pierwszej randce, gdy kobieta próbuje udawać niedostępną. Daje jednak pewne sygnały, świadczące o tym, ze także nie ma ochoty czekać z seksem do następnego spotkania. Trzymając się tych kilku prostych rad, będziesz doskonale wiedzieć, jak zaliczyć na pierwszej randce.

Idealny wygląd

To, na co partnerzy zwracają uwagę na początku spotkania, to schludny, nie naganny wygląd. Nie trzeba od razu mieć figury modelki oraz ciała sportowca, by zachwycić swoim wyglądem na randce. Idealne dobrany strój, podkreślający walory sylwetki jest przepisem, na zaliczenia na pierwszej randce. Taki stój powinien więcej zasłaniać, niż odsłaniać, dając pole do wyobraźni. Powinien być także kuszący. Niezwykle zachęcającym dla mężczyzn jest dekolt, w którym widać ramiączko od stanika. Wspaniale działają także wysokie buty, oraz subtelny makijaż, podkreślający urodę. Kobiety z kolei szaleją za mężczyznami pewnymi siebie, posiadającymi własny styl. Warto już n pierwszej randce podkreślić swoją osobowość, i ubrać się w strój odpowiadający najbardziej. Jednak założenie starej koszuli z ulubionym nadrukiem na gwarantuje sukcesu. Podobnie pełen garnitur z muszką. Lepiej założyć coś, co będzie nie zobowiązujące, podkreślające sposób życia. Dzięki temu dasz sygnał wybrance, ze jesteś ciekawym partnerem do rozmów, i nie tylko.

Dobry rozmówca

Nic tak nie zbliża ludzi, oraz ułatwia zaliczenie na pierwszej randce, jak rozmowa. Przygotowując się do niej, warto pomyśleć o tematach, w których możemy zaskoczyć nasza partnerkę. Najczęstszym błędem jest jednak wymyślanie tematów na się, i udawanie w nich eksperta. Lepiej jest nie wypowiadać się w zakresie, w którym mamy wiedze cząstkową, i nie kreować się na siłę na specjalistę. Szczególnie jeśli ten obszar jest konikiem naszego partnera. Nie musimy się także silić na wyszukiwanie podobieństw. Kilka rzeczy, które będą łączyć wystarczy. Nie ma potrzeby bycia swoimi klonami w kwestii zainteresowań. Lepiej jest natomiast przedstawić to, co nas fascynuje, w taki sposób by zaimponować rozmówcy. Pokazanie swojej pasji jest bardzo atrakcyjne i przedstawia nas w dobrym świetle. Należy unikać trudnych tematów, na to przyjdzie pora w dalszych etapach relacji. Współczucie na pewno nie jest dobrym pomysłem na to, jak zaliczyć na pierwszej randce.

Kontakt wzrokowy i fizyczny

Jeśli już przedstawiliśmy siebie jako ciekawych partnerów, przy których nuda nigdy nie zagrozi, warto przejść do bardziej ofensywnych metod. Przede wszystkim nawiązuj kontakt wzrokowy. Patrz wybrance głęboko w oczy, ale nie bądź przy tym nachalny. Jeśli wciąż ucieka wzorkiem w bok, może to oznaczać ze nie czuje się dobrze w towarzystwie. Bardzo ważne jest obserwowanie sygnałów. Często, gdy kobieta jest gotowa na seks, jej usta stają się czerwone, pojawia się także zaczerwienienie skóry, spowodowane większym ciśnieniem krwi. Takie same sygnały daje mężczyzna. Często zalotna zabawa włosami jest pierwszym sygnałem, że jesteśmy na dobrej drodze by zaliczyć na pierwszej randce.