Jak zostać kochanką doskonałą?

Niniejszy artykuł pod tytułem 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat 10 najbardziej kuszących emoji, które musisz znać należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Każda kobieta marzy o tym, aby żaden facet nie mógł się jej oprzeć. Niektóre z nas wiedzą, co robić, aby mężczyzna nie mógł przestać o nich myśleć, niektórym trzeba trochę w tym pomóc. W tym artykule dowiesz się jak zostać kochanką doskonałą.

Mężczyźni uwielbiają kobiety pewne siebie, z których aż kipi seksapil. Jeśli chcesz, aby twój facet nie mógł zapomnieć o tym, co robisz w łóżku, zapoznaj się z poniższymi poradami. Wszystkiego można się nauczyć i podobnie jest w tym przypadku, poświęć chwilę na przeczytanie teksu, zastosuj się do porad w nim zawartych, a twój mężczyzna na pewno ci za to podziękuje, a i ty staniesz się bardziej pewna siebie i swojego ciała. Powodzenia!

Próbowanie nowych rzeczy

Zaskocz swojego partnera i pozwól mu spełnić jego najskrytsze fantazje, oczywiście, jeśli sama takie masz, zaproponuj mu, aby spełnił twoje. W łóżku ważne jest, aby mówić o tym, czego się oczekuje, co jest dobre, a co złe tak, aby każdy zaznał wspaniałej radości, jaką niesie seks z ukochaną osobą. Pamiętaj, aby nigdy nie oceniać swojego partnera za jego fantazje seksualne. Jeśli masz na tyle odwagi, możesz urozmaicić wasze życie erotyczne różnego rodzaju zabawkami, bo w sumie co ci szkodzi? Zaszalej!

Prowokuj!

Mężczyźni uwielbiają, kiedy to kobieta zaczyna ich kokietować! Kup sobie nową, zmysłową bieliznę i pokaż mu się w niej. Daj mu delikatnie znać, że masz ochotę na małe co nieco, ale nie przejmuj całkowicie inicjatywy, niech on też się wykaże. Bądź zmysłowa, ale nie przesadzaj, żeby facet nie poczuł się zagrożony.

Bądź spontaniczna!

Rozluźnij się i daj się ponieść emocjom. Nie przejmuj się tym, że za głośno krzykniesz, ponieważ faceci to uwielbiają! Bądź sobą, nigdy nie udawaj tego, że jest ci dobrze. Działaj instynktownie, bądź dzika i wolna, a oboje z partnerem osiągniecie satysfakcję seksualną.

Nie bądź egoistką

Nie skupiaj się tylko na sobie i na tym, abyś to ty osiągnęła orgazm pierwsza. Daj odczuć facetowi, że jest on najważniejszy oraz wyjątkowy, poczuje się on wtedy bardziej pewny siebie, a co za tym idzie, będzie chciał ci dać więcej przyjemności. Pamiętaj też, aby z tym nie przesadzić, bo twoje potrzeby są równie ważne, jak jego.